گزارش منصوریان از وضعیت تیم صنعت نفت آبادان برای مقابله با شهرخودرو

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، علیرضا منصوریان، امشب و در جریان نشست خبری پیش از تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و شهرخودرو مشهد افزود: بازی بسیار سختی در برابر تیم شهرخودرو در پیش داریم زیرا این تیم هفته گذشته برابر گلگهر سیرجان بازی زیبایی به نمایش گذاشت.

وی گفت: در بازی فردا چهارشنبه برابر شهرخودرو، تغییراتی را در ترکیب خواهیم داشت و از ۲ مهاجم استفاده خواهیم کرد زیرا به سه امتیاز این بازی نیاز داریم و باید با نفرات بیشتر روی دروازه حریف فشار آوریم.

منصوریان با اشاره به برگزاری بازی‌های لیگ برتر به صورت فشرده بیان کرد:تیم‌ها در فاصله زمانی نزدیک به هم بازی‌های خود را برگزار می‌کنند و هنوز تکلیف هیچ تیمی برای قهرمانی یا سقوط مشخص نیست.

وی افزود: بازی‌های لیگ پرفشار و نزدیک به هم برای همه تیم‌ها در حال جریان است و تا هفته هفدهم تکلیف تیم‌های بالا و پایین جدول مشخص نخواهد شد.

منصوریان گفت: تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در چند هفته گذشته در برابر مدعیان قهرمانی به میدان رفت و طبیعی است در نتیجه‌گیری افت کرده باشیم.

وی ادامه داد: لیگ برتر فوتبال، امسال نسبت به لیگ‌های قبلی تفاوت زیادی دارد و فاصله بین تیم‌ها وجود ندارد.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه، از هفته دهم لیگ برتر جام خلیج فارس در ورزشگاه تختی آبادان میزبان تیم شهرخودرو مشهد است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید