گزارش فرهاد مجیدی از پیروزی استقلال و وضعیت آن تیم

سرمربی استقلال فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور، در واکنش به سوالی در خصوص گل نزدن تیمش در این بازی، گفت: برای تیمی که بهترین خط حمله لیگ را دارد، این صحبت شما تا حد زیادی بی انصافی است. من از عملکرد مهاجمانم خیلی راضی هستم و امروز هم فوق‌العاده بودند. بازی راحتی نداشتیم. تیم تراکتور خیلی جنگنده و دونده امروز کار کرد ولی ما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و از موقعیت خود استفاده کردیم و توانستیم پیروز میدان شویم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آن‌ها زحمت کشیدند و امتیاز بسیار مهمی را امروز به دست آوردیم و از این بابت خیلی خوشحالم. ایجاد موقعیت کردیم و می‌شد به گل‌های بیشتری هم برسیم ولی فرصت‌ها را متأسفانه از دست دادیم. فکر نمی‌کنم تراکتور امروز شوت در چارچوبی داشت. تیم ما در کار تیمی فوق‌العاده بود و از عملکرد تک تک بازیکنانم راضی هستم.

وی درباره اظهارات عده‌ای درباره کیفیت بازی تیمش، اظهار کرد: زیاد به این خیلی‌ها اهمیت نمی‌دهم. خیلی نیستند. یک سری هستند که برای من مهم نیست.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره نمایش تراکتور، بیان کرد: تراکتور تیم بزرگی است و هواداران بسیار خوبی دارد و این پیش بینی را نداشتم که بازی راحتی داریم. تراکتور همیشه تراکتور است. شاید جایگاه این تیم در جدول خوب نباشد ولی بازیکنان بسیار خوبی دارند و می‌توانند نتایج بهتری کسب کنند. فکر می‌کنم امروز برای اولین بار تراکتور سه دفاعه بازی کرد و تا حدودی هم موفق بودند. تراکتور تیم بزرگی است و برای آن‌ها و هوادارانشان در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی درباره نمایش تیمش اظهار کرد: من شخصا تیمم را مستحق پیروزی می‌دانستم. تیم من بسیار خوب و با کیفیت بازی کرد. بازیکنانم آنچه که از آن‌ها خواسته بودم را به خوبی اجرا کردند. از تک تک بازیکنانم راضی هستم و افتخار می‌کنم چنین بازیکنانی دارم. همین جا به آن‌ها پیغام می‌دهم که هیچ چیزی تمام نشده و باید این روند که ۱۸ بازی است شکست نخورده‌ایم را حفظ کنیم. ان‌شاءالله که بتوانیم در ادامه راه هم موفق باشیم.

او درباره سرباز شدن دو بازیکنش گفت: فکر می‌کنم اگر سوالی درباره بازی باشد جواب داده‌ام. این موضوع در حیطه کاری من نیست.

مجیدی در پاسخ به این سوال که چرا غفوری و مطهری فیکس بازی نمی‌کنند، گفت: همان ابتدای سوال، جواب را خودتان گفتید. این در حیطه کاری سرمربی است و من تشخیص می‌دهم چه بازیکنی بازی کند. من بر اساس تفکرات تاکتیکی و پس از مشورت با کادر و اینکه کدام بازیکن شرایط بهتری دارد، ترکیب را انتخاب می‌کنیم. بستگی به این بازی یا بازی بعدی ندارد. کلا ما سعی می‌کنیم بازیکنان را بر اساس تاکتیکی که انتخاب می‌کنیم، انتخاب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید