گزارش عضو هیات مدیره از وضعیت باشگاه استقلال

در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال محمد مومنی عضو هیات مدیره آن باشگاه در مصاحبه ای گفت: استقلال باید در وهله اول از لحاظ فیزیکی توانش را بالا ببرد تا امتیاز‌های هفته‌های اول لیگ را بگیرد. تاکتیک‌های هر تیمی‌ممکن است تا پایان نیم فصل اول بالا و پایین شود، اما این موضوع اهمیت دارد که امتیازهای زیادی از دست ندهد. استقلال برای اینکه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد، باید امتیازهای نیم فصل اول را بگیرد.

مومنی افزود: فرهاد مجیدی تجربه این کار را دارد و الان واقعا می‌توانیم از او به عنوان مربی با تجربه یاد کنیم، چرا که شناخت کافی از مسابقات داخلی و آسیا کسب کرده است. در کنار او گابریله پین حضور دارد که لازم و ملزوم یکدیگر هستند. امیدوارم گام‌های اولیه استقلال به وسیله بازیکنانی که مجیدی خودش انتخاب کرده است، محکم و استوار باشد تا نیاز هواداران که قهرمانی است را، برآورده کند. رسیدن به این هدف دور از انتظار نیست و امیدواریم فوتبال زیبا و روانی را خود مجیدی دوست دارد، از استقلال شاهد باشیم.

همچنین وی در خصوص اینکه تکلیف کارگزار فعلی باشگاه استقلال برای فصل آینده چه خواهد شد، گفت: در حال بررسی شرایط هستیم. هدف مان این است که استقلال آرامش و آسایش داشته باشد تا هم کارگزار بتواند به هدفش برسد و هم استقلال نیازهای مالی خودش را برطرف کند. استقلال هواداران زیادی دارد و آنها هستند که به تیم سر و سامان داده و به کارگزار نیز رویکرد مناسبی می‌دهند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص ناراحتی بازیکنان جدید استقلال از عدم پرداخت درصدی از قراردادشان و اینکه برخی از آنها در هتل اقامت دارند، گفت: در این مسئله شکی نیست که نباید اینطور باشد. حتما به فکر بازیکنان هستیم، اما پرونده‌های زیادی متأسفانه در باشگاه استقلال رونمایی می‌شود که کار را سخت می‌کند. حساب باشگاه استقلال در حال رفع توقیف است و باید به تیم استقلال آرامش بدهیم و نیازهای سرمربی و بازیکنان را برآورده کنیم تا آنها فردا دغدغه‌ای برای عدم نتیجه‌گیری نداشته باشند. نداشتن زمین تمرین هم معضل بزرگی است و باید این مشکل نیز حل شود. ما دوست داریم تیم خیلی قوی ببندیم تا مشکلات سال‌های قبل پیش نیاید. هدف ما این است سرمربی دغدغه خاطری برای مسائل بیرونی نداشته باشد.

او همچنین در واکنش به اینکه گفته می‌شود قرارداد مجیدی با استقلال مشروط بسته شده است، یادآور شد: چنین چیزی نیست. قرارداد مجیدی طبق توضیحاتی که سردار آجورلو دادند، روشن و شفاف بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید