گزارش عضو هیات رییسه فدراسیون از وضعیت تیم ملی فوتبال

درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال، ماجدی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال در گروه خود به عنوان تیم صدرنشین قرار دارد، باز هم انتقاد روی این تیم است. همانطور که همه می‌دانیم فدراسیون فوتبال با استفاده از یک مربی که شناخت کافی از فوتبال ایران داشت، قراردادی بست که با بهترین نتایج هم همراه بوده است. آنچه مسلم است فدراسیون فوتبال سعی نکرده با یک مربی قرارداد ببندد که غیر از اینکه ما را به جام جهانی می‌برد، پول کلان و علاوه بر آن یک درصدی از پاداش جام‌جهانی بگیرد. در واقع سعی کردیم در بحث کادر فنی با یک قرارداد منطقی مدیریت هزینه کنیم و نتایج بسیار مطلوبی را بدست آوریم.

رییس کمیته جوانان با اشاره به صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر گفت: در بازی برابر عراق که هفت بهمن ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود با شکست این تیم می‌توانیم سریع ترین صعود به جام جهانی را بدست بیاوریم که مطمئنا این صعود با یاری خداوند بزرگ، حمایت مسوولین و درایت کادر فنی و بازیکنان است. انشاالله با حضورمان در جام مبلغ بسیار خوبی به فوتبال ایران تزریق خواهد شد. فدراسیون نگاه توسعه محور دارد و برای این موضوع از ابتدای فدراسیون هدف گذاری شده است. همچنین در سطوح مختلف رده‌های تیم‌های ملی اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش مردان و زنان این نگاه توسعه محور وجود دارد و تمام این کارها با نظارت مستقیم رییس فدراسیون در حال پیگیری است.

عضو هیات رییسه فدراسیون در خصوص قراردادی که بین فدراسیون فوتبال ایران و قطر صورت گرفته است، گفت: این قرارداد بسیار خوب و حتی بنظرم بالاتر از مطلوب با کشور قطر امضا شد و در آینده‌ای نزدیک به گوش همه دوستان اهالی فوتبال خواهد رسید. این تفاهم‌نامه ۲ پیام مهم دارد. یکی اینکه فدراسیون فوتبال ایران بدون هزینه از تمام امکانات قطر در خصوص برگزاری اردو و انجام بازیهای دوستانه در تمام رده‌های تیم های ملی می‌تواند استفاده کند. همچنین در بحث آموزش مربیان، داوران و مسائل پزشکی طرفین و همینطور تاسیس یک شعبه از آکادمی اسپایر (Aspire) از مفاد مهم این توافق‌نامه است که حائز اهمیت است.

ماجدی اضافه کرد: دومین پیام دیپلماسی است و ارتباط بسیار خوب ما و قطر است. قطعا این دیپلماسی به نفع فوتبال است. این تفاهم‌نامه مشترک پیامدهای مثبتی در بلند مدت برای فوتبال ایران خواهد داشت و می‌توانیم در این رابطه مدیریت هزینه کنیم. در همین راستا از تمام علاقه مندان و کارشناسان فوتبال درخواست می‌کنم از تیم ملی فوتبال حمایت کنند. انتقاد اگر سازنده باشد باشد مطئنا به رشد و توسعه فوتبال کمک خواهد کرد، اما نباید تخریب کنیم. بدون شک حضور پر رنگ تیم ملی فوتبال در جام جهانی، نشاط اجتماعی را به همراه خواهد داشت. به نظرم در این مقطع که به دنبال صعود به جام جهانی هستیم به جای این انتقادهای شدید، اگر حمایت‌های لازم جایگزین شود، کادر فنی با یک آرامش خاطر می‌تواند این مسیر را طی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید