گزارش سرپرست موقت تیم ملی فوتبال امید و تیم ملی جوانان، از وضعیت آن تیم ها

سرپرست موقت تیم ملی فوتبال امید، غلامرضا جباری، درباره زمان برگزاری آخرین اردوی تیم ملی فوتبال امید کشورمان پیش از رقابت های زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا، اظهار داشت :  اردوی ما از ۲۸  اردیبهشت آغاز می‌شود و تا اول خرداد در تهران هستیم. پس از آن برای برگزاری دو بازی دوستانه با تیم ملی زیر ۲۳ سال عراق در تاریخ ۳ و ۶ خرداد، به این کشور اعزام می‌شویم. روز ۷ خرداد از بغداد عازم استانبول شده و از آنجا برای حضور در مسابقات مرحله نهایی زیر ۲۳ سال آسیا به تاشکند می‌رویم. ۱۱ خرداد اولین بازی ما با قطر برگزار می‌شود و دو روز بعد با ترکمنستان بازی می‌کنیم. آخرین دیدار ما هم با ازبکستان خواهد بود.

وی درمورد همزمانی ۲ هفته پایانی لیگ برتر با آغاز اردوی تیم ملی فوتبال امید، گفت: رایزنی های لازم با باشگاه ها انجام شده و آنها با تیم امید تعامل لازم را دارند. به جز تیم نفت مسجد سلیمان که ۲ بازیکن کلیدی اش، عضو تیم امید هستند و این تیم شرایط حساسی در جدول دارد، مشکل خاصی نیست. ما شرایط باشگاه نفت مسجد سلیمان را درک کرده و با آنها همکاری داریم. بازیکنانش پس از دیدارهای دوستانه با عراق به ما اضافه می شوند.

سرپرست موقت تیم ملی فوتبال امید درمورد اینکه آیا همچنان قرار است در این سمت به فعالیت خود ادامه بدهد، توضیح داد: پس از جدایی محمد محمدی از تیم ملی فوتبال امید کارها را جلو می‌برم. البته به زودی یک نفر برای این سمت معرفی خواهد شد.

جباری درباره اینکه به تازگی از او به عنوان ابوالمشاغل فوتبال کشورمان یاد شده است، توضیح داد: اینگونه نیست. من مسئولیت دپارتمان جوانان فدراسیون فوتبال را دارم و تیم‌های ملی پایه زیر مجموعه خودمان هستند. مدیران این تیم ها با ما در ارتباط هستند. در غیاب آنها من مسئولیت دارم کار را جلو ببرم و پس از روی غلتک افتادن کار، یک نفر را معرفی خواهیم کرد.

دبیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال اضافه کرد:  با توجه به اشرافیت روی مسائل، فعلا کارها را جلو می‌برم. البته بعد از با ثبات شدن شرایط فدراسیون، کار یکسره و همه چیز مشخص خواهد شد.

جباری درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان پس از لغو جلسه چهارشنبه هفته گذشته کمیته فنی، عنوان کرد: ابراهیم قاسمپور به عنوان سخنگوی کمیته فنی مطالب را می‌گویند اما هفته آینده جلسه ای تشکیل می‌شود. کمیته جوانان پنج گزینه را به کمیته فنی معرفی کرد که پس از بررسی رزومه آنها قرار شد پنج گزینه جدید معرفی شوند. اجازه بدهید انتخاب گزینه های جدید  در کمیته جوانان نهایی شود تا پس از بررسی های لازم در مورد گزینه های جدید و قبلی، سرمربی جدید تیم جوانان را معرفی کنیم. البته همه آنها شانس یکسان دارند. ما نفرات را در معرض داوری اعضای کمیته فنی می‌گذاریم و  آنها هر تصمیمی بگیرند، انتخاب نهایی فدراسیون فوتبال خواهد بود .

وی درخصوص اینکه ظاهراً کمیته فنی به مجید نامجومطلق وعده انتخاب به عنوان سرمربی تیم جوانان را داده بود اما پس از اینکه وی متوجه شد گزینه های دیگری هم وجود دارند، دلخور شده است، پاسخ داد: خیر اینگونه نیست. نامجومطلق از ابتدا هم می‌توانست جزو پنج گزینه است. همه این نفرات هم شانس یکسانی دارند و طبق امتیازی که از کمیته فنی می‌گیرند، مشخص خواهد شد کدام گزینه سرمربی تیم جوانان می‌شود.

دبیر کمیته فنی درخصوص اینکه آیا پنج گزینه جدید اکنون در تیمی مشغول به فعالیت هستند، اظهار داشت: برخی از آنها تیم دارند اما بهتر است تا زمان معرفی اسمی نبریم. فعلا ۳-۲ گزینه به کمیته جوانان معرفی شده اند و پس از جمع بندی احتمال دارد دو نفر دیگر هم معرفی شوند. جلسه جدید کمیته فنی هم اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید