گزارش سرپرست فدراسیون فوتبال از مجمع آن فدراسیون و وضعیت تیم ملی فوتبال

سرپرست فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، درباره اینکه قبل از مجمع فدراسیون فوتبال گفته بود برخی اعضای هیات رییسه او را همراهی نمی‌کنند اما در  این مجمع به جز مهرداد سراجی برای ادامه فعالیت رای آوردند، اظهار داشت: روز گذشته مجمع بسیار خوب و آرامی برگزار شد. با وجود اینکه قبل از برگزاری جلسه صحبت از حاشیه های داخل مجمع بود اما این اتفاق نیفتاد. با حداکثر قانونمندی طبق بندهای اساسنامه با حضور نمایندگان فیفا و AFC، این مجمع برگزار و رای گیری شد.

وی ادامه داد: در خصوص خیلی از مسائل بحث و گفت و گو شد و در نهایت سه عضو هیات رییسه در جای خود ابقا شدند. مودت و دوستی که حس می‌کردم باید بین اعضای هیات رییسه به وجود بیاید در این مجمع القا شد. از این به بعد اعضای هیات رییسه راحت تر می‌توانند با هم کار کنند‌.

سرپرست فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه آیا قرار است الجزایر در قطر به مصاف تیم ملی برود، گفت: با چند کشور در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله فردا بعد از ظهر تیم ملی به سمت قطر پرواز خواهد کرد و اردویی را در این کشور خواهیم داشت‌. یکی از تیم‌هایی که توانستیم درباره بازی دوستانه با آن ارتباط بگیریم، الجزایر است. اگر این موضوع یه قرارداد برسد خواهیم گفت.

ماجدی درباره ماحصل جلسه امشب خود با کادرفنی تیم ملی توضیح داد: با کادرفنی جلسه نداشتم بلکه با برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت کردیم. هم خاطرات قدیمی را مرور کرده و هم برخی مشکلات و دغدغه های بچه‌ها را گوش کردیم. امیدواریم بتوانیم هرچه سریع‌تر مشکلات این عزیزان را برطرف کنیم.  به هر حال بازیکنان و کادرفنی همیشه باید کنار هم باشند تا تیم ملی نتیجه بهتری بگبرد.

وی در گفت و گو با شبکه خبر درخصوص وضعیت بازگشت بازیکنان استقلال به لردو، پاسخ داد: این در اختیار سرمربی تیم ملی است و هر تصمیمی بگیرد، فدراسیون از آن تمکین خواهد کرد.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه اگر قرار باشد آنها به قطر بیایند باید برای شان بلیت گرفت، توضیح داد: اگر سرمربی دستور بدهد گرفتن بلیت کار سختی نخواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید