گزارش سرمربی تیم سپاهان قبل از رویارویی با تیم هوادار

عصر امروز (جمعه) محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار  فردای تیم سپاهان با هوادار تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: قطعاً بازی بسیار سختی پیش رو داریم. 2 بازی‌ اول تیم هوادار را دیده‌ایم و به نظر من این تیم به عنوان تیمی‌که تازه به لیگ برتر آمده تمام لیگ را شگفت‌زده کرده است.

محرم نویدکیا افزود: عملکرد این تیم در 2 بازی گذشته نشان می‌دهد ایده‌های بزرگی دارد و می‌خواهد تیمی‌مقتدر باشد. نوع بازی هوادار، میزان مالکیت توپ آنها و نوع حرکات آنها در حمله و دفاع نشان می‌دهد که تیم خوبی هستند. مشخص است که عنایتی با تیمش خوب کار کرده است. این تیم لیگ دسته اول را خیلی خوب به پایان رساند، به لیگ برتر صعود کرد و خود را برای این مسابقات تقویت کرده است. هوادار قطعاً می‌تواند برای هر تیمی‌مشکل‌ساز باشد. باید برای کسب امتیاز خوب تلاش زیادی انجام دهیم با تمرکز بالا بازی کنیم، نقاط قوت هوادار را پوشش دهیم و با حفظ ساختار تاکتیکی خود امتیازات لازم را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان محرم نویدکیا، درباره مصدومان تیمش ادامه داد: عزت‌الله پورقاز مصدومیت جزئی داشت که خوشبختانه برطرف شده است. مصدوم خاصی برای بازی فردا نداریم. داوود رجبی هم مشکل کوچکی داشت که برطرف شده و می‌تواند از هفته آینده در لیست تیم باشد.

نویدکیا درباره حضور هواداران در ورزشگاه‌ها گفت: فوتبال و حتی ورزش بدون هوادار لذتی ندارد همه دوست دارند در ورزشگاه‌ها باشند. جای خوشحالی دارد که بانوان هم امروز برای جشن روز سپاهان به ورزشگاه نقش‌جهان آمده‌اند. امیدوارم روزی برسد که همه بتوانند بازی‌های تیم‌های مورد علاقه خود را در ورزشگاه‌ها ببینند و جذابیت ورزش به همین است. امیدوارم کرونا هرچه زودتر تمام شود و مردم بتوانند در ورزشگاه‌ها شاد باشند و از تماشای بازی‌ها لذت ببرند.

محرم نویدکیا بیان کرد: در کل تمایل دارم تیمم از عقب بازی‌سازی کند. می‌دانیم که تیم هوادار به خوبی حریف را پرس می‌کند اما این موضوع هیچ تأثیری بر بازی ما نخواهد داشت و تلاش می‌کنیم به خوبی از فشار این تیم خارج شویم. فوتبال حرفه‌ای همین است و اینکه چون تیمی‌پرس می‌کند ساختار تیمی‌خود را تغییر دهیم راهکار خوبی نیست. تیم‌ها باید همیشه با ساختاری که بر اساس آن برنامه‌ریزی و تمرین کرده‌اند بازی کنند. هوادار تیم بسیار خوبی است و مشخص است که روی این تیم کار شده و دیدگاه درستی درباره فوتبال دارد. باید هوشمندانه بازی کنیم و از عقب خوب بازی‌سازی کرده تا بتوانیم فضاهای زمین را در اختیار بگیریم.

محرم نویدکیا درباره برنامه‌اش برای گلزنی به هوادار تصریح کرد: هیچ تیمی‌کامل نیست و هر تیمی‌علاوه بر نقاط قوت، نقاط ضعفی هم دارد. به همین دلیل باید تلاش کنیم نقاط قوت هوادار را خوب پوشش دهیم و از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم. قطعاً هوادار نیز چنین برنامه‌ای برای سپاهان دارد. تلاش کردیم 2 بازی قبلی این تیم را به خوبی آنالیز کنیم اما نتیجه بازی به شرایط روز مسابقه و آمادگی روحی و روانی بازیکنان و تمرینات آنها در روزهای قبل از مسابقه برمی‌گردد. امیدوارم با صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام می‌دهیم بتوانیم بازی خوبی انجام داده و امتیازهای لازم را کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید