گزارش رئیس فدراسیون فوتبال

عزیزی خادم  رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را در جهت فراهم کردن امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به کار می‌گیرد. ما دنبال رسالت حرفه‌ای خودمان هستیم و افتخار می‌دانیم که در راستای توسعه فوتبال بانوان دیده شود.

عزیزی خادم با اشاره به نگاه حرفه‌ای و دانش بنیان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: موفقیت فوتبال بانوان می‌تواند به توسعه امید در کشور کمک کند و نگاه فدراسیون فوتبال دانش بنیان و بر پایه برابری جنسیتی است.

وی ادامه داد: اگر‌ قرار است فوتبال بانوان رشد کند و در منطقه با حفظ کرامات اسلامی‌خودش را نشان دهد، نیازمند آموزش جدی است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته رشد فوتبال بانوان تسریع و در این مسیر قدم‌های مستحکمی‌برداشته شده است. فدراسیون فوتبال نگاه علم‌محور و دانش‌بنیان را در نظر گرفته است.

وی ضمن اشاره به درخشش داوران کشورمان در مسابقات مهم گفت: برای ما مهم است که یک خانم داور در مسابقات سطح بالایی قضاوت می‌کند و باید این داوران را افزایش دهیم.

عزیزی خادم یادآور شد: تفاوت در برگزاری قرعه‌کشی به این معناست که فدراسیون فوتبال مصمم است ساختارها را بهبود ببخشد.

وی ادامه داد: افراد دلسوزی در گذشته بودند، اما این فدراسیون رفتار و عملکرد متفاوتی دارد. فدراسیون تشخیص داده است که باید تناسب را برقرار کند و فوتبال را در دل روستاها و شهرها ببرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان یکی از مشکلات فوتبال بانوان گفت: یکی از مشکلات بانوان ایجاد عدالت و توزیع عادلانه فوتبال در استان‌هاست که باید این مشکل را برطرف کنیم.

وی با تشکر از حمایت‌های مجلس و برخی نهادها گفت: نگاه حمایتی از سوی اعضای فراکسیون ورزش مجلس که از اردوی تیم ملی بازدید کردند و دیگر ارگان‌ها باعث خرسندی ماست و امیدوارم بتوانیم توسعه فوتبال و فوتسال بانوان را منسجم‌تر و بابرنامه‌تر از قبل دنبال کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران ضمن اشاره به مصوبه‌ای که در جهت تقویت فوتبال استانی در نظر گفته شده است، اظهار داشت: اخیراً مصوبه‌ای داشتیم که هیئت‌های استانی تقویت شوند و برای فوتبال بانوان که کمتر دیده شده است، نیز برنامه‌ریزی کنیم.

وی در پایان ضمن تبریک به تیم بانوان شهرداری سیرجان که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کند، گفت: استعدادیابی در بخش فوتبال بانوان را به زودی راه‌اندازی می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید