گزارش تمرین امروز پرسپولیس

 قبل از سفر به سیرجان و بازی برابر گل گهر از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام جلیج فارس) آخرین تمرین تیم پرسپولیس عصر امروز برگزار شد.

* قبل از این تمرین سرخپوشان در جلسه فنی شرکت کردند.

* کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، نکات لازم برای این بازی را از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل کرد و پس از آن، تاکتیک‌های عملی بازی با گل گهر در تمرین امروز مرور شد.

14001203000692 Test NewPhotoFree

* با شروع تمرین، بازیکنان ابتدا بدن‌ها را زیر نظر مربی بدنساز تیم گرم کردند. در بخش بعدی تمرین، آقاوسط در قالب سه گروه در برنامه بود و بعد از آن، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

14001203000689 Test NewPhotoFree

* امید عالیشاه و سیامک نعمتی کماکان زیر نظر کادر پزشکی تیم، برنامه‌های اختصاصی خودشان را دنبال می‌کنند و غایبان این سفر و بازی برابر گل گهر خواهند بود.

* سایر بازیکنان بدون مشکل در تمرین یک ساعته، با آمادگی کامل و سر حال و شاداب، در تمام بخش‌های تمرین حاضر بودند.

* در پایان تمرین، بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند تا پس از استراحت و وقفه‌ای کوتاه، راهی فرودگاه شوند و با یک پرواز چارتر، تهران را به مقصد سیرجان ترک کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (چهارشنبه) از ساعت 17 در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی برابر گل گهر از هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر با قضاوت محمد حسین ترابیان به میدان خواهد رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید