گزارش تمرین امروز پرسپولیس

 از ساعت 12 امروز و در زمین نفت تهرانسر تمرین  پرسپولیس آغاز شد. پیش از شروع تمرین، حسینعلی کلانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در جمع سرخپوشان حضور یافت و دقایقی با بازیکنان و اعضای تیم به گفت‌وگو پرداخت.

14001127000541 Test NewPhotoFree

*در جریان این دیدار، حسینعلی کلانی از تلاش بازیکنان تقدیر کرد و برای آنها در بازی‌های آینده، آرزوی موفقیت کرد و در طول تمرین هم، خوش و بشی با افشین پیروانی و اعضای کادر فنی داشت و با حضور در جمع سرخپوشان، به اعضای تیم روحیه داد.

*تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و آقاوسط در قالب سه گروه در دستور کار قرار گرفت. در بخش‌های بعدی هم، پاسکاری تحت فشار و فوتبال درون تیمی‌در برنامه بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

14001127000543 Test NewPhotoFree

*تمرین امروز 60 دقیقه به طول انجامید و به جز امید عالیشاه و سیامک نعمتی که به دلیل مصدومیت در اختیار کادر پزشکی قرار دارند، علیرضا ابراهیمی‌هم اختصاصی تمرین کرد و سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل تمرین حضوری فعال داشتند.

14001127000544 Test NewPhotoFree

*در طول تمرین، بازیکنان با روحیه و شادابی بالایی، بخش‌های مختلف برنامه‌های کادر فنی را انجام دادند و به لحاظ بدنی هم خوب ظاهر شدند و برای بازی روز جمعه برابر آلومینیوم اراک آماده نشان دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار و پس از آن راهی اردوی پیش از بازی خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید