گزارش تمرین امروز تیم پرسپولیس

 از ساعت ۱۶  تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی‌آغاز شد.در ابتدا یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ پوشان  پیش از آغاز تمرین، دقایقی با بازیکنان صحبت و شرایط تمرینات و بازی‌های دوستانه را برای بازیکنان تشریح کرد.

سپس تمرین با گرم کردن شروع شد. سپس آقا وسط در سه گروه در برنامه بود و گل محمدی و باقری در این بخش از تمرین در کنار بازیکنان به بازی پرداختند. کری خوانی و جو شاداب و هیجانی خاصی در تمرین امروز حاکم بود.

14000702000499 Test NewPhotoFree

بعد از آن بخش بعدی تمرین، پاسکاری‌های کوتاه و بلند بود و پس از آن، تمرین ترکیبی حمله به سمت دروازه در دستور کار قرار گرفت. در جریان این تمرین، بازیکنان باید از وسط زمین به پشت محوطه جریمه می‌رسیدند و شوتزنی می‌کردند و سپس با کار ترکیبی و بعد از آن از روی سانتر از جناحین صاحب موقعیت می‌شدند گلزنی می‌کردند.

در ادامه فوتبال درون تیمی‌آخرین بخش تمرین بود و تیم سبز برنده این بازی مهیج شد. این بازی با هیجانی بالا انجام شد و فضای تمرین بسیار جذاب بود.

14000702000498 Test NewPhotoFree

تا اینکه بالاخره تمرین امروز بعد از ۷۵ دقیقه به پایان رسید.

در این میان  علی شجاعی و کمال کامیابی‌نیا تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام دادند.

یادآوری می‌کند بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار دوستانه فردا مقابل پیکان آماده شدند. این بازی بعدازظهر فردا و پشت درهای بسته انجام می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید