گزارش بازی چلسی و تاتنهام

 در دیگر دیدار امشب لیگ برتر، تیم چلسی و تیم تاتنهام در مقابل یکدیگر صف آرائی کردند. در ابتدای بازی اتفاق خاصی رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه 16 و روی همکاری روملو لوکاکو و میسون مونت برای چلسی ایجاد شد، اما ضربه هافبک انگلیسی چلسی دقیق نبود و به مدافعان حریف برخورد کرد. بار دیگر و در دقیقه 31 چلسی فرصت مناسبی برای باز کردن دروازه تاتنهام داشت، اما ضربه سر کای هاورتز روی ارسال سزار آسپلیکوئتا با اختلاف کمی‌از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

متقابلا دقایقی بعد تاتنهام با فرار سون هیونگ مین فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت، اما کنترل این بازیکن در موقعیتی تک به تک خوب نبود و کپا آریزابالاگا با خروج خوب خود توپ را جمع کرد.

01645617

باز هم در اواخر نیمه اول آندریاس کریستنسن پشت محوطه تاتنهام صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شد، اما ضربه او با اختلاف کمی‌از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نیمه دوم را تیم چلسی هجومی‌آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل اول رسید. روی ارسال مارکوس آلونسو از سمت راست، تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی و باتجربه با پروازی بلند و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد زننده گل اول چلسی لقب بگیرد.

01645619

چند دقیقه بعد و در دقیقه 54 و روی ارسال سزار آسپلیکوئتا باز هم چلسی صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه مارکوس آلونسو در دهانه دروازه را اریک دایر با هوشیاری تمام بازگردانده و دروازه تاتنهام را نجات داد. تا اینکه در دقیقه 58 چلسی با خوش شانسی به گل دوم رسید. انگولو کانته پشت محوطه تاتنهام صاحب موقعیت شده و به سمت دروازه این تیم ضربه زد، اما شوت او بعد از برخورد به اریک دایر به کلی تغییر مسیر داده و وارد دروازه هوگو لوریس شد.

01645615

در ادامه بازی تاتنهام که چیزی برای از دست دادن نداشت در صدد جبران برآمد و دقایقی بعد هری کین می‌توانست دروازه چلسی را از فاصله ای قابل توجه باز کند، اما ضربه او در اختیار کپا آریزابالاگا قرار گرفت. متقابلا در دقیقه 76 یک بار دیگر تیاگو سیلوا فرصت داشت دروازه تاتنهام را با ضربه سر باز کند، اما این بار هوگو لوریس به خوبی واکنش نشان داد. اما لحظاتی بعد دروازه بان اسپرز در دو صحنه متوالی ابتدا ارسال کانته را دفع کرده و در ریباند و در موقعیتی تک به تک مقابل تیمو ورنر واکنش نشان داد تا دروازه تاتنهام را حفظ کند.

01645618

در نهایت در اوقات اضافی بود که ارسال رو به بیرون تیمو ورنر را آنتونی رودیگر با ضربه ای زمینی تبدیل به گل کرد و چلسی موفق شد با اقتدار و با سه گل حریف خود را در خانه اش مغلوب کرده و به پیروزی بزرگی دست یابد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید