گزارش آنیلی در مورد باشگاه یوونتوس و تجلیل از کریستیانو رونالدو

آنیلی رئیسباشگاه یوونتوس، در گزارشی به سهامداران ان باشگاه، از وضعیت اقتصادی یوونتوس و همچنین رونالدو سخن گفت.

آنیلی در این رابطه گفت:«باید به ارزش‌‌‌های یوونتوس پایبند بمانیم. کار زیاد، فداکاری و نظم انضباط در درون و بیرون زمین. نباید به افتخارات سال‌‌‌های اخیر و قهرمانی‌‌‌های متوالی در سری آ قانع باشیم. هرچند باشگاه هایی هستند که در یک دهه گذشته برای نشان دادن افتخارات شان تنها نیاز به بالا بردن یک انگشت شان هستند ولی ما 9 قهرمانی متوالی کسب کردیم ولی این هم نباید ما را متوقف کند. با تیم مدیریت فعلی شامل ندود، کروبینی و… و نیز هدایت مکس آلگری، ما در مسیر درستی قرار داریم.»

01593514

 

آنیلی ادامه داد:«بین سال‌‌‌های 2014 تا 2018 رشد اقتصادی باشگاه قابل توجه بود و درآمدهای ما بیش از 400 میلیون یورو افزایش یافت. ما با جذب رونالدو وارد فاز جدیدی شدیم و نام و نماد یوونتوس در سراسر جهان اعتبار بیشتری پیدا کرد. از داشتن او لذت بردیم و افتخار می‌کنیم که رونالدو سه فصل پیراهن یووه را به تن داشت و تنها می‌توان به ستایش و تحسین از او پرداخت اما نام یوونتوس فراتر از هر بازیکنی است.

ژانویه 2020 سرمایه باشگاه 300 میلیون یورو رشد داشت ولی سپس پاندمی‌کرونا رخ داد و دنیا متوقف شد. همه چیز بحرانی شد و نقدینگی‌ها به یکباره با کاهش منفی مواجه گشت. کرونا باعث شد تا ما 320 میلیون یورو ضرر ببینیم و روش کسب و کارمان را زیر سوال بردند. درآمدها به 40 درصد گذشته تقلیل پیدا کرد و برای فصل 21-2020 نیز ضرری 210 میلیون یورویی داشتیم.»

01657643

مدیر یووه افزود:«حالا چه خواهد شد؟ باشگاه آماده راه اندازی مجدد است. طرح سرمایه گذاری ما که در سال 2019 راه اندازی شد، در آن زمان معتبر بود و اکنون نیز قابل اعتماد است.  یوونتوس به لطف افزایش سرمایه 400 میلیونی جدید، آنچه را که برای شروع مجدد لازم است، دارد، حتی اگر دستور العمل‌‌‌های های اساسی آن برنامه تغییر کرده باشد. شعار ما در حال حاضر پایداری مالی و اولویت در انضباط بودجه است.»

منتفی شدن سوپرلیگ:« تولد سوپرلیگ تصمیم 12 باشگاهی بود که اعتقاد داشتند فوتبال روی یک داربست فرسوده سرپاست؛ ساختار منسوخی که حاضر به تغییر هیچ یک از سیاست هایش نیست، نمی‌خواهد ریسک کند، نمی‌خواهد تصمیم بگیرد و نمی‌خواهد پولی به باشگاه‌ها بدهد. من تسلیم نشده ام و نخواهم شد. سیستم کنونی فوتبال به تغییر نیاز دارد و یوونتوس بخشی از این تغییر سیستم خواهد بود. با این حال تکرار می‌کنم تنها از راه گفتگوهای سازنده می‌توان به تغییری رسید که برای همه رضایت بخش باشد. سیستم کنونی فوتبال برای همه راضی کننده نیست.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید