گزارشی از فعالیت نقل و انتقالی باشگاه سپاهان

این باشگاه اصفهانی که اصولا به سختی می‌شود از آن خبری بیرون کشید برای ساختن یک تیم قدرتمند در فصل آینده اقدامات خود را در بازار نقل و انتقالات خیلی سریع آغاز کرد.

در شرایطی که سپاهان سه چهره شاخص خود را به محض پایان لیگ از دست داده این انتظار هم می‌رفت که آن‌ها خیلی تند وارد بازار شوند و با توجه به توانایی مالی اقدامات خود را برای خرید بازیکن به نتیجه برسانند. با این حال با وجود زمان یکی،دو هفته‌ای که نام سپاهان در صدر شایعات مطرح بوده، کوچک‌ترین خبر رسمی‌ای از این باشگاه به بیرون درز نکرده است.

آن چه مسلم است سپاهانی‌ها در خط دروازه، در خط حمله و در خط هافبک احتیاج به خرید بازیکنان تازه دارند و محرم نوید کیا، محمدرضا ساکت و رضا فتاحی مثلثی هستند که مذاکرات این تیم را در بازار نقل و انتقالات پیش می‌برند ضمن این که سپاهان چند بازیکن شاخص دارد که قراردادشان به پایان رسیده و حفظ آن‌ها نیز از نکات مورد اهمیت شروع این فصل لیگ برتر است.

01635400

آخرین اخبار ما سپاهان تا به حال کار فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو و نیما میرزازاد را برای حضور در ترکیب فصل آینده قطعی کرده است. پیش از این درباره احمدزاده و مغانلو مطالب مختلفی خوانده‌اید اما میرزازاد آخرین مهره‌ای است که در سبد نقل و انتقالاتی سپاهان قرار گرفت تا این دروازه‌بان جوان به جمع نفرات فصل آینده محرم نویدکیا بپیوندد.

سپاهان که پیام نیازمند گلر ملی‌پوش خود را از دست داده ممکن است دروازه‌بان با تجربه دیگری را نیز به جمع خود اضافه کند. همچنین آن‌ها قصد دارند از بازار خارج از ایران نیز یکی دو خرید خوب داشته باشند تا جای خالی کی‌روش استنلی آقای گل سابق لیگ نیز پر شود. ظاهرا توافقات اولیه با سجادشهباز زاده و سروش رفیعی نیز انجام گرفته و این دو بازیکن تاثیرگذار و کلیدی فصل گذشته نیز در جمع سپاهانی‌ها باقی خواهند ماند.

محمدرضا حسینی وینگر تکنیکی طلایی پوشان هم چهره دیگری است که تلاش زیادی برای حفظ او در جمع سپاهانی‌ها انجام گرفته است. خصوصاً اینکه بر همگان روشن است باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی از یکی دو فصل پیش به دنبال استخدام حسینی هستند و در این شرایط عقد قرارداد مجدد با حسینی به اندازه خرید یک ستاره برای اصفهانی‌ها اهمیت دارد. البته حسینی هم فعلا قصد ترک سپاهان را ندارد مگر آنکه پیشنهاد اغوا کننده ای از تهران دست او را بگیرد.

با این وصف علاقه‌مندان به فوتبال در ایران در انتظار اولین اخبار رسمی‌از باشگاه سپاهان هستند آن‌ها فصل گذشته نقل و انتقالات لیگ را با خرید دانیال اسماعیلی فر کلید زدند و امسال هم به نظر از ابتدای هفته آینده همین کار را خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید