گزارشی از باشگاه تراکتور سازی

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور هوشنگ نصیرزاده در مورد وضعیت تیم تتراکتور سازی در گفتگویی اظهار کرد: تراکتور سازی به دلیل اینکه هواداران بسیار زیادی دارد حق دارند که در مورد وضعیت کادرفنی پرس و جو زیادی داشته باشند. هواداران نسبت به مربیان ایرانی پیش داوری داشتند و نام هر کسی می‌آمد با یک هشتگ می‌گفتند نه به این و نه به آن! به همین دلیل باشگاه تصمیم به جذب مربی خارجی گرفت. با توجه به تعطیلی 17 روزه مسابقات می‌تواند تیم را تحویل بگیرد و بازسازی کند و زیرا مربی بدنساز مناسبی نداشته و بتوانیم از نظر بدنسازی برگردد.

وی افزود: گزینه اصلی تراکتور سازی کریستین پانوچی بود که با او صحبت کردیم، این اواخر بلیت هم برایش تهیه کرده بودیم و دو وکیل داشت که اصرار داشتند مواردی در قرارداد قرار بگیرد که به سود باشگاه نبود و شروطی که می‌گذاشتند برای باشگاه جالب نبود. از نظر مالی مشکلی نداشتیم  اما برخی خواسته‌ها و تقاضاهای آنها را نمی‌توانستیم برآورده کنیم زیرا خارج از کنترل ما بود. تصویری با سه مربی خوب و دارای رزومه مذکره کرده‌ایم تا چهارشنبه و پنجشنبه در تبریز بیایند و یک دستیار و یک بدنساز بیاورند و دیدیم که بهتر است سرمربی از مربی بدنساز خود سرمربی استفاده شود.

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور سازی گفت: اختلاف فوتبالی که بین ایران و ایتالیا اینگونه است. والتر زنگا را هم پیشنهاد داده بودند  اما مذاکره و مباحثی داشتیم اما در نهایت به سمت گزینه دیگری خواهیم رفت قطعا سرمربی تیم تراکتور اروپایی خواهد بود. مربی آفریقایی هم نه و مربی آمریکایی هم بعد مسافت زیاد است و ترجیح می‌دهیم مربی اروپایی بیاوریم. به دنبال روزمه هم هستیم. یک مربی فرانسوی تمام روزمه باشگاه تراکتور را بررسی کرده بود.

نصیرزاده در مورد وضعیت تمرینات تراکتور سازی گفت: حسین خطیبی موقتا سرمربی است اما  امکان ندارد در شروع  دوباره لیگ او  سرمربی باشد بلکه  سرمربی و دستیار و بدنساز اروپایی تا آخر هفته خواهند آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید