گزارشی از آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال

سرپرست تیم ملی فوتبال، اشکان خورشیدی، امروزسه‌شنبه در خصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: سوم بهمن‌ماه اردوی تیم ملی شروع می‌شود و بازیکنان داخلی در اردو حضور پیدا می‌کنند و از چهارم بهمن نیز که فیفادی شروع می‌شود، بازیکنان لژیونر ما به اردو ملحق خواهند شد تا برای مصاف با عراق آماده شویم.

وی در خصوص شرایط مهدی طارمی‌برای اردوی بعدی گفت: این موضوع حل شده و انشاالله شاهد حضور او در اردوی بعدی هستیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال در مورد مصدومیت لژیونرهای تیم ملی بیان کرد: پزشکان تیم ملی هر هفته این موضوع را پیگیری می‌کنند و هم با خود بازیکنان و هم با گروه پزشکی تیم‌های آن‌ها در ارتباط هستند و همه این موضوعات ثبت می‌شود. امیدواریم تا شروع اردوها مصدومی‌نداشته باشیم.

خورشیدی در مورد حواشی ایجاد شده در خصوص «مهدی مهدوی‌کیا» سرمربی تیم فوتبال امید، تصریح کرد: در مقامی‌نیستم که بخواهم در مورد مهدوی‌کیا صحبت کنم. حوزه کاری من تیم ملی فوتبال است اما چیزی که در این مورد می‌دانم این است که او بچه مسلمان، مذهبی و بچه‌ هیاتی است و همه مردم این مسائل را می‌دانند. اطلاعاتم کامل نیست اما شاید این موضوع سو تفاهم بوده است. همه ما که او را می‌شناسیم، حداقل می‌دانیم که از نظر تدین از خود من خیلی جلوتر است. مهدوی‌کیا بچه ایران است و در قاموس او این موضوعات نمی‌گنجد.

وی ادامه داد: امید داریم دید اهالی رسانه و مردم نسبت به این مساله واقع‌گرایانه باشد. شاید اشتباهاتی هم در این مورد صورت گرفته باشد اما به طور قطع مهدوی‌کیا این اتفاق از عمد نبوده است. همه ما در مورد رژیم اشغالگر قدس موضع داریم. فوتبالیست‌های مطرح اروپایی هم این مسائل را محکوم می‌کنند و به طور حتم مهدوی‌کیا هم فرزند ایران است و ایرانی وجود ندارد که خودش را ایرانی بداند اما موافق این رژیم کودک‌کش باشد. مهدوی‌کیا جزو مفاخر فوتبال ایران است و همه از نظر اخلاقی می‌دانیم که او در چه سطحی وجود دارند.

سرپرست تیم ملی فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا علی علیپور به تیم ملی دعوت شده یا خیر، گفت: اصلا اطلاعی ندارم و بر اساس لیست دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی نامه درخواست به باشگاه‌ها می‌دهیم. سرمربی تیم ملی هنوز به ایران نیامده و هفته دیگر می‌آید و باید لیست او را ببینیم تا متوجه شویم علیپور دعوت شده یا خیر.

وی در خصوص حل شدن مشکل البسه تیم ملی فوتبال عنوان کرد: بله. با رایزنی‌‌‌های سید شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال با تولیدی مجید صحبت شده و این مشکل حل شده و دغدغه‌ای در این مورد وجود ندارد. قرار است در چهار بازی آینده از برند مجید استفاده کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید