گزارشی از آخرین تمرین تیم ملی فوتبال

پیش از دیدار با عراق آخرین تمرین تیم ملی فوتبال  در زمین شماره یک کمپ تیم‌های ملی از ساعت 15 و با حضور 25 بازیکن برگزار شد.

* هنگامی‌که خبرنگاران مجوز ورود به محل تمرین را گرفتند، شاگردان اسکوچیچ برنامه‌های تاکتیکی خود را آغاز کرده بودند.

* تعداد زیادی از نمایندگان رسانه‌های گروهی برای پوشش تمرین تیم ملی فوتبال در مرکز ملی فوتبال حضور داشتند.

* کریم باقری با منفی شدن تستش در تمرین امروز تیم ملی حضور داشت و اتفاقاً در فضایی شاد در کنار سایر بازیکنان پا به توپ شد. او به هنگام بازی آقاوسط با بازیکنان تیم ملی کری می‌خواند.

* به گفته مسئولان تیم ملی فوتبال، احسان حاج صفی که تست کرونای وی منفی شده، به بازی با عراق نمی‌رسد اما فدراسیون در تلاش است تا این بازیکن برای بازی با امارات به جمع ملی‌پوشان اضافه شود.

* در بخش اول تمرین بازیکنان بعد از گرم کردن بدن‌ها، در گروه‌های هشت نفره مشغول بازی آقاوسط شدند که این آیتم با شوخی‌های همیشگی ملی‌پوشان همراه بود. مهدی ترابی با علی قلی‌زاده شوخی می‌کرد و کار به جایی رسید که قلی‌زاده ضربه‌ای محکم به صورت مهاجم تیم پرسپولیس زد.

* در ادامه، یک برنامه هوازی توسط اسکوچیچ برای بازیکنان تیم ملی فوتبال درنظر گرفته شد که بازیکنان بعد از پشت سر گذاشتن این آیتم سر و صدای عجیبی در کمپ تیم‌های ملی ایجاد می‌کردند. حتی کار آنها به اعتراض مربیان تیم ملی هم می‌کشید.

* امیر عابدزاده، پیام نیازمند و کریم انصاری‌فرد با منفی شدن تست کرونایشان اولین جلسه تمرینی را با سایر بازیکنان پشت سر گذاشتند.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان که طی چند هفته اخیر حواشی متعددی را تجربه کرد، در حالی که بازیکنان با خنده‌ها و سر و صداهای خود فضای عجیبی در تمرین تیم ملی ایجاد کرده بودند، آرام‌تر از آنها مشغول اجرای برنامه‌های تاکتیکی بود.

14001106000617 Test NewPhotoFree* به گفته مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی، مهدی طارمی‌امشب از ترکیه عازم تهران خواهد شد تا به جمع ملی‌پوشان اضافه شود.

* نشست خبری سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق ساعت 17 و 17:30 دقیقه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت 18 میزبان تیم ملی عراق خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید