گروسی: وقتی بحث خصوصی‌سازی پیش می‌آید یاد چوپان دروغگو می‌افتیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن گروسی پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه کسی که ورشکسته می‌شود مجبور است کاری انجام دهد که از این گرفتاری نجات پیدا کند، گفت: استقلال و پرسپولیس تیم‌های کوچکی نیستند درآمدهای کلانی هم دارند؛ خصوصی سازی این دوتیم کار سختی است ولی به طور حتم کسانی پیدا می‌شوند که این دو تیم را بخرند.

محسن گروسی در پاسخ به این سوال که به دلیل بدهی‌های کلان کسی جرأت خرید این دو باشگاه را ندارد اظهار کرد: چند سال گذشته همیشه این موضوع برای دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود داد امیدوارم این اتفاق مهم رخ دهد البته در صورتی که برخی اجازه دهند این کار صورت گرفته و روال قانونی آن به طور عادی طی شود.

گروسی ابراز کرد: متأسفانه وقتی بحث خصوصی‌سازی پیش می‌آید به یاد چوپان دروغگو می‌افتیم زیرا هیچ وقت این اتفاق نیفتاده و من اعتقاد دارم باز هم نمی‌توان به این موضوع خوشبین بود.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم استقلال که به اوج خود رسیده گفت: این مشکلات مالی خاص استقلال نیست و پرسپولیس هم با آن دست به گریبان است. این مشکلات شاید به صورت گذرا و مقطعی حل شود، اما تا زمانی که سرخابی‌ها خصوصی نشوند این مشکلات ریشه‌ای حل نشده و به قوت خود باقی می‌مانند.

وی در خصوص حضور پیشکسوتان و جلسات سعادتمند با آنان افزود: بزرگان استقلال می‌توانند راهکارهای خوبی برای موفقیت تیم به مدیرعامل جدید بدهند. آنها تجربه بالایی دارند آنها روزهای سخت استقلال را دیده اند و می‌توانند کمک مفیدی به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره داشته باشند.

پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که مدیرعامل استقلال می‌تواند موفق شود این است که خود او تصمیم گیرنده نهایی باشد.

گروسی با تاکید بر اینکه سعادتمند کار سختی در پیش دارد اما اگر می‌خواهد موفق شود نباید تنها اجرا کننده باشد، ادامه داد: یکی از دلایلی که مدیران سابق هرگز موفق نبوده اند این بود که فقط مجری بودند.

وی با اشاره به اینکه سعادتمند باید تصمیم گیرنده نهایی باشد و اجازه ندهد کسی موضوعی را به او تحمیل کنند، یادآورشد: بنابراین اگر خودش قاطعانه تصمیم بگیرد به طور حتم در کار سختی که پیش رو دارد موفق خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید