گروسی: مشکل اصلی استقلال مسائل مالی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن گروسی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از نظرمن مشکل اصلی استقلال مسائل مالی است، گفت: بدهی‌ها این‌قدر زیاد است که باید برای آن راهکار درستی اندیشید.

محسن گروسی درباره مشکلات مالی و بدهی‌های استقلال که مدت‌هاست گریبان‌گیر این تیم شده است اظهارکرد: وقتی برنامه ریزی پشت کار نباشد وضعیت هرروز بدتر می‌شود؛ امیدوارم استقلال بتواند با اصلاح عملکرد، روزهای خوبی را برای خود رقم بزند.

گروسی افزود: به نظر من باید در استقلال یک کارگروه اقتصادی شکل بگیرد که به این مسائل رسیدگی کنند و درآمدزایی کند تا استقلال از این شرایطی دارد بیرون آید و به موفقیت برسد.

وی ادامه داد: استقلال با شروع مسابقات افت نامحسوسی دارد و وقتی به اوج کار می‌رسد، کسانی هستند که سنگ اندازی می‌کنند که دیده ایم چندین بار استقلال به شرایط خوب رسیده ولی افرادی بودند که استقلال را به مشکل انداختند.

گروسی در خصوص حضور احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل این باشگاه ابراز کرد: سعادتمند اگر خودش تصمیم گیرنده باشد شاید بتوان روی عملکردش نظر داد اما اگر قرار باشد افراد دیگری تصمیم گیرنده باشند، وضعیت استقلال به همین منوال است و بدتر خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه نباید این‌طور باشد که فقط و فقط قرارداد بسته شود و به مسائل دیگر توجه نشود، تصریح کرد: من شناخت چندانی روی سعادتمند ندارم ولی او اگر اختیار تام نداشته باشد هیج کاری نمی‌تواند انجام دهد.

گروسی در پاسخ به اینکه چرا از تیم پیشکسوتان جدا شده اید؟ گفت: به نظر من وقتی از پیشکسوت‌ها توقع می‌رود که بیایند و در این تیم بازی کنند متقابلا باید کادر فنی و مسولین هم تسهیلاتی برای آنان قائل شوند منظور بحث مالی نیست از لحاظ احترام و ارزش گذاری نسبت به بزرگانی مانند رضا نعلچگر، شاهرخ بیانی و… می‌گویم متأسفانه این کار در تیم پیشکسوتان انجام نشد و به شخصه ترجیح دادم از این تیم جدا شوم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید