گروسیان: به نظر داور احترام می‌گذاریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرزین گروسیان دروازه بان صنعت نفت آبادان درباره گل پرسپولیس هم گفت: به نظر من این صحنه پنالتی نبود. من در آن زمان در دوقدمی‌صحنه بودم و دیدم که اصلا خطایی اتفاق نیفتاد. با اینحال به نظر داور احترام می‌گذاریم و امیدوارم در بازی‌‌‌های آینده شاهد سوت هایی که به ضرر نفت آبادان زده می‌شود نباشیم.

فرزین گروسیان در ارتباط با چمن ورزشگاه اظهار کرد: خب هوا بارانی بوده و چمن خیس بود. البته چمن را قبل از بازی با پلاستیک پوشانده بودند با این حال چمن کمی‌بلند بود و این کار را سخت کرده بود.

دروازه بان صنعت نفت آبادان در اولین نمایش این فصلش شب خوبی را برابر پرسپولیس به نمایش گذاشت و تا آستانه خلق یک کلین شیت هم پیش رفت.

فرزین گروسیان بعد از نمایش خوبش در فصل گذشته در لیگ یک و استقلال خوزستان امسال به صنعت نفت آبادان پیوست و اولین بازی اش با لباس این تیم در این فصل را برابر مدافع عنوان قهرمانی انجام داد.

گروسیان در این بازی یکی از بهترین‌‌‌های تیمش بود و در چند نوبت فرصت‌‌‌های خوبی را از بازیکنان پرسپولیس گرفت. اوج کار او شاید در همان نیمه اول بود که شوت خطرناک سیامک نعمتی را با دو دست رد کرد.

گروسیان اما در آخرین دقایق نیمه اول و از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد آن هم در حالی که جهت ضربه سیامک نعمتی را تشخیص داده بود اما ضربه هافبک پرسپولیس آنقدر محکم بود که دروازه بان صنعت نفت به آن نرسید. گروسیان در پایان بازی گفت:” بازی خوبی بود و نفت نمایش خوبی داشت. می‌توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید