گرشاسبی: بقا تیم‌ها در لیگ به قسمت بستگی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره شانس بقای پیکان در لیگ برترگفت: تمام تلاش خود را انجام داده و اهداف خود را به بازیکنان ابلاغ کرده ایم. از آنها و کادرفنی خواسته ایم بازی جوانمردانه و شرافتمندانه ای انجام داده و انتظار داریم با تمام وجود مقابل سپاهان بازی کنند.

حمیدرضا گرشاسبی درباره برخی نگرانی‌ها نسبت به بازی‌‌‌های هفته پایانی لیگ برتر توضیح داد: من خوشبین هستم که هیچکس شرافت و وجدان کاری و ورزشی اش را بازیچه قرار نمی‌دهد و امیدوارم این اتفاق هم رخ بدهد.

وی درباره ارزیابی اش از محکومیت فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت مارک ویلموتس اظهار داشت: این مسائل در همه جا رخ می‌دهد اما باید اجازه بدهیم اعتراض فدراسیون در دادگاه CAS به سرانجام می‌رسد و سپس قضاوت‌ها را شروع کنیم.

گرشاسبی افزود: برخی افراد که ادعای هواداری از پرسپولیس داشته مصاحبه هایی انجام داده بودند و طرف مقابل ما همین مصاحبه‌ها را در دادگاه مستند کرده و به رخ پرسپولیس کشید. انتظار دارم الان همه عزیزان تا حدی صبور باشند تا پس از صادر شدن رای نهایی دادگاه CAS درباره ایرادهای قرارداد قضاوت شود.

او درباره پس گرفتن سفته هایی که در دوران مدیریت خود در باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال تحویل داده بود، اظهار داشت: در دوران مدیریت من در باشگاه پرسپولیس وقتی حکم محکومیت‌‌‌های برخی بازیکنان ما از سوی فیفا آمده بود درخواست شد برای زمان خریدن نسبت به پرداخت مطالبات ۱۶،۱۷ نفر به فدراسیون سفته بدهیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه دیدار سرنوشت ساز با سپاهان در هفته پایانی لیگ برتر گفت: بچه‌‌‌های ما اکنون در اردو هستند و برای دیدار با سپاهان هم آمادگی لازم دارند. ان‌شالله با انجام یک بازی شرافتمندانه نتیجه خوبی هم بگیریم.

گرشاسبی افزود: از زمانی که من مدیرعامل پیکان شدم در هشت بازی فقط یک باخت مقابل پرسپولیس داشته ایم و امیدوارم فردا هم بازیکنان پیکان بازی خوبی ارائه بدهند. دیگر نتیجه به قسمت و خیر بستگی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید