کیانی: نویدکیا جوانی‌اش را در سپاهان گذاشته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان درباره قهرمانی تراکتور تیم سابقش در جام حذفی گفت: من بازیکن سپاهان هستم، ولی به احترام سال‌هایی که در تراکتور بازی کردم قهرمانی این تیم را به هوادارانش تبریک گفته و برای تراکتور آرزوی موفقیت دارم.

مهدی کیانی درباره وضعیت فعلی تیم فوتبال سپاهان در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بعد از اتمام فصل چند روزی استراحت کردیم و سپس تمرینات ما شروع شد.

وی ابراز کرد: در چند روز گذشته هم تمرینات خوبی را زیر نظر تکسیرا پشت سر گذاشتیم تا اینکه باشگاه سرمربی جدید را هم انتخاب کرد و محرم نویدکیا هدایت تیم را بر عهده گرفت.

کیانی گفت: حضور آقای ساکت و نویدکیا اتفاق خوبی برای سپاهان است. البته باید از زحمات آقایان نیکفر و تابش هم تشکر کنم، همچنین از زحماتی که کادر فنی قبلی از جمله امیر قلعه‌نویی برای تیم کشیدند و برای این عزیران آرزوی موفقیت دارم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: باید به این مربی زمان داد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند. نویدکیا جوانی‌اش را در سپاهان گذاشته است و در دوران بازیگری خود نشان داد که از لحاظ فنی چقدر باهوش و خوش‌فکر است.

کیانی یادآورشد: نویدکیا با این هوش بالا می‌تواند در مربیگری هم موفق باشد. امیدوارم سپاهان با این مربی و همچنین مدیریت آقای ساکت روزهای خوبی را در پیش داشته باشد.

وی در مورد وضعیت خودش برای فصل آینده و اینکه گفته می‌شود شاید از سپاهان جدا شود، خاطر نشان کرد: من خوشحالم که پیراهن تیم بزرگی مثل سپاهان را بر تن می‌کنم و یک فصل دیگر هم با این تیم قرارداد دارم.

کیانی گفت: واقعیت این است که من پنج‌ شش پیشنهاد دارم و باید بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی تمام شود تا ببینیم وضعیت چگونه خواهد شد. البته سپاهان تیمی‌است که هر بازیکنی دوست دارد پیراهنش را بر تن کند و من هم دوست دارم بمانم و به این تیم کمک کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید