کیانی: برای بازی کردن در تیم ملی باید باج می‌دادم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلی مسابقات برای پرداختی‌های بازیکنان مشکلی را به وجود خواهد آورد؟ گفت: این مشکل برای تمامی‌باشگاه در شرایط حاضر وجود دارد. زمانی که ما قرارداد بستیم نمی‌دانستیم که چنین مشکلی پیش می‌آید، اما باشگاه حرفه‌ای است و فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد.

مهدی کیانی افزود: امیدوار هستم هر چه زودتر مشکلات این روزها تمام شود. اما از مردم خواهشی دارم این ویروس واقعاً کشنده است و باید خیلی رعایت کنیم. مردم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند و در خانه‌هایشان بمانند تا هر چه زودتر بلای این ویروس از کشور برود.

کیانی ادامه داد: شرایط به گونه‌ای است که در هر حال این ویروس کشنده است و هراس از ابتلای آن همه ما بازیکنان و هواداران را آزار می‌دهد؛ تمام برنامه‌ریزی باشگاه بر حفظ سلامتی بازیکن‌ها، مربی‌ها و خانواده‌هایشان است.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد خدای نکرده ما فوتبال بازی کنیم و حتی به یک نفر هم آسیب برسد، هیچ وقت این کار را نمی‌کنیم. ولی خوب به نظر من باید همه کمک کنیم تا این ویروس را شکست دهیم که دوباره شادی را به خانه مردم بیاوریم و دل‌هایشان را شاد کنیم.

کیانی با کنایه سنگین در خصوص قهرمانی احتمالی پرسپولیس در صورت لغو لیگ برترگفت: قهرمانی در این شرایط زیاد جالب نیست. ۹ هفته به پایان لیگ باقی و خیلی از امتیازات مانده‌است. ما فقط دوست داریم همه تندرست و سلامت باشند و این قهرمانی‌ها می‌آید و می‌رود و مهم این است که مردم ایران سلامت باشند و امیدوارم با اتحاد و همکاری این ویروس را شکست دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اتفاقاتی که در تنها دعوتش به تیم ملی رخ داد، بیان کرد:«خب من باج ندادم. من زمان آقای قطبی دعوت شدم که حرف و حدیث هایی شد. چرا دروغ بگویم. من باج ندادم؛ باید باج می‌دادم که ندادم. آن سال دوران اوجم بود. من و آندو وسط زمین را گرفته بودیم و فیکس تیم تراکتور بودیم.

کیانی یادآورشد: همه تیم‌ها از ما می‌ترسیدیم. به نظرم کسی که کنار آندو فیکس بازی می‌کند، به نظرم باید جز ملی پوشان می‌بود. البته آقای نکونام بود و زوج آندرانیک بود. من نمی‌خواستم فیکس باشم ولی می‌توانستم به عنوان نفر سوم در تیم باشم. حداقل می‌توانستم در میان ۲۰ نفر باشم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: وقتی خط خوردم خیلی‌ها تعجب کردند و عکس العمل نشان دادند ولی من سرم را پایین انداختم و کارم را کردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید