کودک آزاری همچنان قربانی می‌گیرد- اینبار پریا ۵ ساله

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد -طی چند روز گذشته اخبار نگران کننده ای از پدیده شوم کودک آزاری در سطح جامعه منتشر شد.

تکرار این دست حوادث در چند روز گذشته توجه و اقدام فوری مسئولان مربوط را طلب می‌کند.

آخرین این اخبار فوت پریا دختر پنج  ساله ساوه ای است که چند روز پیش بر اثر کودک آزاری به کما رفته بود.پریا ساعت ده صبح امروز فوت شد.

رئیس اورژانس اجتماعی در این باره گفت:   هفتم مرداد از بیمارستانی در ساوه گزارش شد دختری پنج ساله به بیمارستان آورده شده که مشکوک به ضربه مغزی است.

پس از اعزام نیروهای اورژانس اجتماعی  به بیمارستان مشخص شد کودک به کما رفته در ضمن احتمال وجود کودک آزاری جنسی نیز مطرح شد.

حسین اسد بیگی ادامه داد: تا این لحظه  پزشکی قانونی نظر خود را در خصوص تایید کودک آزاری جنسی اعلام نکرده است و متاسفانه هیچ گونه اطلاعات دیگری در خصوص وضعیت پرونده این دختر در دست نیست.

کودک آزاری همچنان قربانی می‌گیرد- اینبار پریا ۵ ساله
کودک آزاری همچنان قربانی می‌گیرد- اینبار پریا ۵ ساله

اسد بیگی افزود: قصد نداریم با اعلام اینگونه اخبار جو جامعه را ملتهب کنیم اما متاسفانه اخیرا موارد متعددی از آزار جنسی کودکان، کودک ربایی یا قتل کودکان در فضای مجازی منتشر میشود که باعث غمگینی و ناامنی در جامعه می‌شود.

رئیس اورژانس اجتماعی با اشاره به آثار منفی پخش این اخبار و پیامد آنها در جامعه گفت: انتشار این اخبار باعث افت بهداشت روانی و اجتماعی جامعه می‌شود و این در حالیست که افزایش انتشار این اخبار در جامعه باعث پدید آمدن دیگر آسیب‌های اجتماعی از جمله خودکشی می‌شود.

اسد بیگی پیشنهاد کرد همان گونه که اخبار و حوادث درناک و منفی به سرعت در جامعه پخش می‌شود، اخبار امید بخش و مثبت و نیز در جامعه پخش گردد زیرا جرائمی‌مانند همسر آزاری، کودک آزاری و… بصورت آنی توسط دستگاهای مسئول رسیدگی می‌شود اما متاسفانه در حال حاضر ایجاد روحیه شاد و نشاط آور در کشور ما متولی خاصی ندارد و به آن توجهی نمی‌شود.

رییس اورژانس اجتماعی کشور در پایان گفت: متاسفانه اکثر جرائم را به معتادان و مصرف کنندگان مواد مخدر نسبت می‌دهیم در حالی که این جرایم توسط افرادی انجام می‌شود که دارای اختلال شخصیت ضد اجتماعی بوده و ممکن است در کنار این رفتار ضد اجتماعی  مصرف کننده مواد مخدر نیز باشند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید