کنعانی‌زادگان: ۱۰ سال دیگر هم با پرسپولیس سفید قرارداد امضا می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد حسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم پرسپولیس گفت: بازی کردن در این تیم برای من افتخار است و باز هم می‌گویم اگر بخواهند ۱۰ سال دیگر با پرسپولیس سفید امضا کرده و بازی می‌کنم. یک سال دیگر قرارداد دارم و بدون مشکل برای پرسپولیس بازی خواهم کرد.

محمد حسین کنعانی زادگان در مورد اینکه آیا با کادرفنی این تیم اختلافی دارد، توضیح داد:‌هیچ مشکلی با مربیان ندارم. ضمن اینکه با توجه به قراردادم باید در این تیم بمانم. اگر هم پیشنهادی داشته باشم به آن توجه نمی‌کنم زیرا پرسپولیس در اولویت من است.

کنعانی‌زادگان درباره اینکه آیا برای باقی ماندن در پرسپولیس خواستار افزایش قراردادش شده است، توضیح داد: اگر بخواهند ۱۰ سال دیگر هم با پرسپولیس سفید قرارداد امضا می‌کنم. مشکل خاصی بین من و پرسپولیس وجود ندارد و تنها برای صحبت کردن درباره برخی بندهای قراردادم به باشگاه آمدم.

کنعانی‌زادگان تصریح کرد: به حدی این تیم را دوست دارم و عاشق پرسپولیس هستم که از بازی کردن در این تیم به خودم افتخار می‌کنم ضمن اینکه باید پولی بدهیم تا در این باشگاه بزرگ بازی کنیم.

وی ادامه داد: اگر حقیقت را بخواهید در پرسپولیس می‌مانم و به هیچ جای دیگری فکر نمی‌کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که حتی حاضرم پول هم بدهم و پیراهن این تیم و تیم ملی را به تن کنم.

مدافع تیم پرسپولیس نصریح کرد: شاید بندهایی در قرارداد من موجود باشد و بخواهیم پولمان را بگیریم، به همین دلیل می‌آییم باشگاه و می‌گوییم ۱۰ درصد قراردادمان را بدهید.

کنعانی‌زادگان در مورد اینکه به نظر می‌رسد از مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراحت است و به همین دلیل اینگونه اظهارنظر می‌کند، گفت:‌ هیچ ناراحتی وجود ندارد، باز هم حرف قبلی‌ام را تأکید می‌کنم اما ما هم خانواده‌ای داریم و ان‌شاالله همه چیز حل و فصل شود. بحث مالی برایم مهم نیست بلکه مشکل خانوادگی دارم که جدا از این تیم است. عاشق پرسپولس هستم و باید برای بازی کردن در این تیم باید پول هم بدهم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید