کنعانی‌زادگان: پرسپولیس لایق‌ترین تیم برای قهرمانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید از نزدیک با این پرسپولیس زندگی کرد چرا که همبازیانم فوق العاده هستند و فقط از قهرمانی حرف می‌زنند، گفت: تمرین و مسابقه هم فرقی نمی‌کند و مثل قهرمان کار می‌کنند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان اظهارکرد: پرسپولیس یک ماشین جنگی است که طی سه سال گذشته قهرمان لیگ برتر شده. تیمی‌که حریف ندارد و در ۹ هفته آینده شما بگویید بازی‌های ما سنگین‌تر است یا رقیبان پرسپولیس؟

کنعانی‌زادگان با اشاره به اینکه به هر حال ما زحمت کشیدیم و تا به حال امتیازات را کسب کردیم، افزود: ضمن آنکه فراموش نباید کرد که پرسپولیس با همه حریفان اصلی خودش بازی کرده است و لغو این رقابت‌ها اجحاف به تیم ماست.

وی با اشاره به اینکه گل‌محمدی می‌داند چطور باعث پیشرفت تیم‌هایی که هدایت‌شان را بر عهده دارد، شود، ادامه داد: آقایحیی انسان و سرمربی خیلی باهوشی است و وقتی او با ما صحبت می‌کند، متوجه می‌شویم که چرا به پرسپولیس آمده است.

کنعانی‌زادگان با بیسان اینکه در حال حاضر هواداران پرسپولیس مرتب از ما در خصوص سرنوشت لیگ می‌پرسند، تصریح کرد: آن‌ها سه سال گذشته را دیده‌اند و می‌دانند لایق‌ترین تیم برای قهرمانی است و باید تکلیف لیگ نوزدهم نیز روشن شود.

وی با تاکید بر اینکه خیلی‌ها دوست دارند لیگ بدون معرفی قهرمان تمام شود، چون مطمئن هستند نمی‌توانند به پرسپولیس برسند، ابراز کرد: این تفاوت‌های یک تیم قهرمان یا ماشین جنگی است که هوادارانش هم حامی‌بزرگ آن هستند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: حریفان اصلی ما باید با یکدیگر بازی کنند در حالی که ما با تیم‌های بالای جدولی مسابقه دادیم و با احترامی‌که برای همه تیم‌ها قائلم باید بگویم رقابت‌های آسان‌تری پیش رو داریم اما نمی‌دانم دوستان چرا این حرف‌ها را می‌زنند، اما شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی پرسپولیس است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید