کنعانی‌زادگان: اگر لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با احترام به همه تیم‌های لیگ برتری باید بگویم که ما بازی‌های سخت خود را انجام دادیم و باید با تیم‌های میانه جدول و انتهای جدول بازی کنیم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان افزود: ما به جر تساوی در دربی بقیه رقبای مستقیم را شکست دادیم، البته نمی‌شود گفت بازی‌های آسانی داریم اما به هر حال رقبای ما باید با یکدیگر بازی کنند و این موضوع به سود ما خواهد بود.

کنعانی‌زادگان با بیان اینکه من مخالف تعطیلی لیگ هستم اما اگر قرار باشد لیگ را تعطیل کنند باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند، تصریح کرد: ما هر چه داریم از هواداران پرسپولیس است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر واقعا دلتنگ بچه‌های تیم هستم درست است که با هم هر روز در ارتباط هستیم اما حضور در تمرینات واقعا لذت بخش بود در تمرینات همیشه با هم کری داشتیم و این واقعا حس خوبی به همه ما می‌داد.

کنعانی‌زادگان با اشاره به اینکه ما ۱۰ امتیاز از رقبا بالاتر هستیم و واقعا حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود، یادآورشد: این را بگویم که با آمدن آقای گل‌محمدی وضعیت پرسپولیس خیلی بهتر از قبل شده و در سال‌های آینده هم می‌توانیم قهرمان شویم.

وی با تاکید بر اینکه این روزها در خانه به صورت اختصاصی تمریناتم را انجام می‌دهم، خاطرنشان کرد: هر روز با مربی بدنساز و اختصاصی خودم در سالنی که در محل زندگی من هست تمرین می‌کنم.

کنعانی‌زادگان اضافه کرد: واقعا خوشحالم که هواداران میلیونی داریم و ارادت خاصی به تک تک آنها دارم. وقتی دوباره به پرسپولیس برگشتم با جان و دل برای پرسپولیس به میدان رفتم و چه یک ثانیه و چه ۹۰ دقیقه که به زمین رفتم با همه توان بازی کردم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در شرایط خوبی هستم از نظر بدنی در شرایط خیلی خوبی هستم و هر روز تمرینات با توپ و هوازی را انجام می‌دهم مشتاقانه آماده آغاز بازی‌های لیگ برتر هستیم، البته اگر تصمیم بگیرند که لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند و ما باید آماده فصل آینده شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید