کنعانی‌زادگان: امیدوارم لیگ هرچه زودتر برگزار شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تهدید بعضی تیم‌ها به کناره‌گیری از لیگ، عنوان کرد: این رفتار درست نیست،باید در نظر داشت که زندگی ما فوتبالی‌ها، همین فوتبال است و کار دیگری بلد نیستیم. امیدوارم لیگ هرچه زودتر برگزار شود.

محمدحسین کنعانی‌زادگان افزود: وقتی کل دنیا لیگ‌هایشان در حال برگزاری است و حتی فرانسوی‌ها از اینکه زود لیگ‌شان را تعطیل کردند پشیمان شده‌اند، فکر می‌کنم هرفردی مسائل بهداشتی را رعایت کند هیچ مشکلی برای خودش و خانواده‌اش پیش نخواهد آمد.

کنعانی‌زادگان در خصوص وضعیت خط دفاع این تیم و اینکه تا قبل از تعطیلی لیگ، بهترین خط دفاعی محسوب می‌شد ابراز کرد: اگر دفاع تیممان قوی است، مربوط به یکی مثل من نیست. همه تیم خوب دفاع می‌کنند و همه ما در دفاع کردن قوی هستیم.

وی افزود: بیرانوند سه سال با پرسپولیس قهرمان لیگ شده و بهترین گلر ایران و آسیا بود. غیبت او می‌تواند خیلی تاثیرگذار باشد. محمد انصاری که در این چند سال واقعا زحمت کشید و آرزو می‌کنم هرچه سریعتر به میادین برگردد.

کنعانی‌زادگان تصریح کرد: اگر او قرارداد دارد که چه بهتر، اگر نه امیدوارم قراردادش را تمدید کنند تا روحیه بیشتری برای بازگشت داشته باشد. ما می‌دانیم بهترین دفاع را داریم اما دفاع تیمی‌فقط به عناصر دفاعی مربوط نمی‌شود.

وی اضافه کرد: وقتی یک تیم کلین شیت می‌کند یا یک گل می‌زند یعنی همه با هم این کار را انجام می‌دهند و اینطور نیست که فقط یک شخص موفق بوده، حتی اگر ۳- ۴گل هم در آینده دریافت کنیم می‌توانیم بهترین دفاع تاریخ لیگ را داشته باشیم و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

کنعانی‌زادگان خاطرنشان کرد: خداراشکر در دوران تعطیلی، تمرینات خیلی خوبی را با مربی اختصاصی خودم داشتم. برنامه‌ای که مربی بدنساز ما داده بود را به نحو احسن انجام دادم و زمانیکه تمرینات شروع شد، هم تست آمادگی جسمانی و هم تست پزشکی گرفتند که همه بچه‌ها شرایط خیلی خوبی داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید