کنایه‌‌‌های فرهاد مجیدی به اظهارات قلعه نویی

فرهاد مجیدی پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی بسیار خوب و جان‌داری بود و هر دو تیم برای پیروزی تلاش کردند. تیم ما در نیمه دوم بهتر بازی کرد و با تعویض‌هایی که انجام دادیم روند بازی را طوری پیش بردیم که بتوانیم پیروز باشیم. بازیکنانم خیلی زحمت کشیدند، خصوصاً سیدحسین حسینی که در زمانی که یک بر صفر عقب بودیم، در یک صحنه توپی را گرفت که باعث شد بازی را نگه داریم. هنوز کارمان تمام نشده است و باید از فردا به فکر بازی فینال باشیم.

وی در مورد اینکه مهدی قایدی با هر مدلی که بازی کند، تعویض نمی‌شود، بیان کرد: دلیلی برای تعویض قایدی نمی‌بینم، چون بسیار موثر بازی و چیزی را که می‌خواهم، اجرا می‌کند. تعویض ارسلان مطهری نیز به دلیل تغییر سیستم بازی بود، وگرنه او خیلی خوب بازی کرد و امیدوارم در بازی فینال هم خوب بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه آبی‌پوشان در چهار دیدار گذشته با تیم او از اشتباهات داوری سود بردند، اظهار شد: نظری درباره صحبت‌های قلعه‌نویی ندارم، اما فکر می‌کنم امروز برای بردن علاوه بر عشق و صداقتِ مربیگری، نشان دادم علم مربیگری‌ هم تأثیرگذار است.

مجیدی درباره اینکه چقدر درخواست داور برای تغییر لباس او تمرکزش را به هم زد، تصریح کرد: راستش را بخواهید نمی‌دانم قوانین، بازی به بازی عوض می‌شود یا نه. هر لباسی پوشیدم گفتند داور به دلیل نور ورزشگاه آن را سفید یا آبی می‌بیند. در بازی بعدی «سرچ» می‌کنم که چه رنگی از لباسم با نور ورزشگاه همخوانی ندارد تا داور اشتباه نکند! نمی‌دانم این موضوع قانون است یا بستگی به شماره چشم داور دارد که چه رنگی را تشخیص بدهد! یک قانونی را بگویند تا بدانیم چه رنگی بپوشیم.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید