کنایه مدیرعامل پیشین استقلال به فرهاد مجیدی: خودت باش!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال بابیان اینکه خداپیغمبری من مردانگی کردم که استعفا دادم، گفت: نچسبیدم به میزم در استقلال. می‌ماندم باشگاه لطمه می‌دید این راه به فرهاد مجیدی هم گفته ام.

علی فتح‌الله‌زاده با اشاره به اینکه اگر آن موقع می‌دانستم مشاغل تعطیل می‌شود و وقت تمدید می‌شود، استعفا نمی‌دادم و کارم را می‌کردم، اظهار کرد: بعضی از بی‌انصاف‌ها می‌گویند فتح‌ا… زاده به خاطر بدهی دررفت.

فتح‌الله‌زاده با تاکید بر اینکه بدهی بالا بود ولی من اهل فرار نیستم. مگر سال‌های گذشته که در استقلال بودم باشگاه بدهی نداشت؟ تصریح کرد: تا روزی که بودم از جپاروف زمان گرفتیم و منزوی هم با بویان حرف زد. قرار بود دو روز بعدش هم با شفر صحبت کنم. همین‌طور با وکلای طلبکار.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال باتاکید بر اینکه من خودم شک کرده بودم نکند روحم در باشگاه است و با بازیکنان قرارداد می‌بندد ولی خودم خبر ندارم؟، افزود: طرف یک دقیقه بازی خوب برای استقلال نکرده است. الان باید ۳۰۰، ۴۰۰ هزار دلار به او بدهیم.

وی با اشاره به اینکه وقتی که بیمار شدم مشاغل تعطیل نشده بود همان روز‌ها ۵ نامه از فیفا آمد وکافی بود پرونده‌ها را ول کنیم و آنوقت می‌دانید چه بلایی سر استقلال می‌آمد؟ ابراز کرد: از نقل و انتقالات محروم می‌شدیم. نمی‌شد وقت تلف کرد بر همین اساس دیدم من که نمی‌توانم و اگر می‌ماندم خیانت نبود؟ شاید فرهاد مجیدی هم اینگونه فکر کند.

مدیرعامل سابق استقلال درباره انتخاب جانشین استراماچونی گفت: من گفتم که همه مشکلات ما وزیر نیست اما تیتر زدند که گفته ام مشکل استقلال وزیر نیست، ما بازیکنان بزرگی همچون وریا داریم؛ وقتی فرهاد مجیدی گفت که من سرمربی نمی‌شوم سه گزینه اسکوچیچ، تقوی و نکونام مدنظر من بود، ما با اسکوچیچ تمام کرده بودیم!

فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه صحبت جداگانه ای با فرهاد مجیدی دارم، ابراز کرد: اسکوچیچ مربی کمی‌نبود و الان مربی تیم ملی است، اما یک فعل و انفعالاتی شد و نگذاشتند این اتفاق بیفتد، آقای موسوی این کار را نکرد، کسانی دیگر تصمیم گیرنده بودند که روابط نزدیکی با وزیر داشتند.

وی خطاب به فرهاد مجیدی گفت: فرهاد، تو فرهاد خودت باش تیم ما خیلی خوب است، ما می‌توانیم قهرمان حذفی شویم، این تیم اگر بخواهد می‌تواند هر تیمی‌را بزند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید