کمندانی: بازی با تراکتور بسیار سخت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد کمندانی بازیکن تیم فوتبال نساجی در خصوص بازی با تراکتور گفت: بازی با تراکتور بسیار سخت است و امیدوارم با داشتن تمرکز لازم و با منطق بازی خوبی را پشت سر بگذاریم. تراکتور بازیکنان خوب و بزرگی دارد ولی ما تلاش می‌کنیم این بازی را هم به خوبی پشت سر بگذاریم.

میلاد کمندانی که قبلاً در پرسپولیس بازی می‌کرد در خصوص اینکه آیا انگیزه دارد که دوباره در لیگ جدید خودش را ثابت کند افزود: تمام تلاش، انگیزه و هدف من این است که امسال عملکرد خوبی داشته باشم و بتوانم به اهدافی که در سر دارم برسم.

کمندانی در خصوص پیروزی پر گل نساجی مقابل آلومینیوم اراک گفت: بازی اول خیلی مهم است خدا را شکر که با برد ما و عملکرد خوب بچه‌ها همراه شد و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم و امیدوارم در ادامه راه هم بتوانیم به پیروزی‌ دست پیدا کنیم.

این بازیکن در خصوص ده نفره شدن تیم حریف عنوان کرد: به نظر من که اخراج بازیکن حریف درست بود و ما قبل از اخراج هم یک بر صفر جلو بودیم. در نیمه دوم هم بهتر از نیمه اول بودیم و در فوتبال مسائلی مثل اخراج و از این دست طبیعی است.

هافبک نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که آیا گل زدن در دقایق پایانی نسبت به دقایق دیگر لذت بخش تر است یا خیر گفت: زمانی است که با یک دقیقه آخر تیم را می‌گیرد که واقعاً شیرین تر است اما قبل از آن دو گل دیگر هم زده بودیم گلزنی کلاً لحظه بسیار شیرینی است. خدا را شاکرم که توانستم من هم گل به ثمر برسانم بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و از این موضوع خیلی خوشحال هستم.

کمندانی در خصوص گلزنی مقابل آلومینیوم ادامه داد: تمام تلاش ما این است که اول تیم نتیجه بگیرد و طبیعتاً از گلزنی، دادن پاس گل و موثر بودن خوشحال می‌شوم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید