کمال کامیابی‌نیا: تصمیم داور برای اخراج من درست نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی شماره ۱۱ تیم پرسپولیس در مورد اخراجش در بازی با سایپا گفت: متاسفانه داور در بازی دیروز رفتار خوبی با بازیکنان در زمین نداشت و بازیکنان ما از جمله وحید امیری و بشار را عصبی کرده بود. لحن صحبت کردن او با بازیکنان واقعا درست نبود و همین عاملی برای متشنج شدن فضای بازی شده بود.

کمال کامیابی‌نیا با اشاره به این اخراج گفت: خوشبختانه همه ما فوتبال خارجی نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که داوران به چه خطاهایی کارت زرد و قرمز نشان می‌دهند و چقدر در جریمه نهایی خوددار هستند. فوتبال ورزش پربرخوردی است و پست من هم می‌طلبد که جدی و خشن بازی کنم. اما وقتی برخوردی برخوردی با بازیکن حریف نداشتم، چرا باید داور چنین تصمیمی‌بگیرد؟

وی افزود: ضمن این که من در بازی گل گهر در لیگ پارسال هم همینطور الکی و مفت اخراج شدم؛ آن هم روی تکلی که جلوی چشم داور و برای تصاحب توپ زده بودم و واقعا مستحق بیرون رفتن نبودم. حالا هم نمی‌دانم شاید باید پستم را عوض کنم، شاید هم لیگم را!

هافبک دفاعی سرخ‌ها در مورد بازی با سایپا گفت: همیشه بازی‌های اول سخت است و ما هم انتظار بازی آسانی نداشتیم. در هر دو نیمه موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم اما متاسفانه از آنها استفاده نکردیم. خود من هم یک موقعیت در گوشه محوطه شش قدم گیرم آمد که نشد توپ وارد دروازه شود.

کمال کامیابی‌نیا ادامه داد: ما امسال تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته در ترکیب‌مان داشته‌ایم و مسلما زمان می‌برد که این با حضور بازیکنان جدید در لیگ هماهنگ شود. با این حال ما پرسپولیس هستیم و مثل همیشه اهداف بزرگی داریم و اینکه بتوانیم باز هم از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کنیم.

کمال کامیابی‌نیا در پایان گفت: بعد از رسیدن به فینال آسیا طبیعی‌اش این است که مدیران باشگاه به بهترین نحو با کادر فنی و بازیکنان موفق خود برخورد کنند اما در این فاصله همه دیدند که چه توهین‌هایی از سوی بعضی خودی‌ها به بازیکنان و مربیان تیم شد و ادبیاتی به کار برده شد که اصلا در شأن پرسپولیس نبود. ما بخاطر هواداران و آرامش تیم در این مدت فقط سکوت کردیم و مثل همیشه سرمان را پایین انداختیم و روی کارمان تمرکز کردیم اما حق بازیکن و مربی پرسپولیس این نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید