کمال کامیابی‌نیا: الکی و مفت اخراج شدم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی شماره ۱۱ تیم پرسپولیس با اشاره به این اخراجش گفت: خوشبختانه همه ما فوتبال خارجی نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که داوران به چه خطاهایی کارت زرد و قرمز نشان می‌دهند و چقدر در جریمه نهایی خوددار هستند. فوتبال ورزش پربرخوردی است و پست من هم می‌طلبد که جدی و خشن بازی کنم.

کمال کامیابی‌نیا افزود: اما وقتی برخوردی برخوردی با بازیکن حریف نداشتم، چرا باید داور چنین تصمیمی‌بگیرد؟ ضمن این که من در بازی گل گهر در لیگ پارسال هم همینطور الکی و مفت اخراج شدم؛ آن هم روی تکلی که جلوی چشم داور و برای تصاحب توپ زده بودم و واقعا مستحق بیرون رفتن نبودم. حالا هم نمی‌دانم شاید باید پستم را عوض کنم، شاید هم لیگم را!

وی افزود: درباره اخراج خودم هم فکر می‌کنم همه در تصاویر تلویزیونی دیدند که تصمیم داور درست نبود. چه در صحنه کارت زرد اول و چه روی کارت زرد دوم. در آن صحنه من اصلا هیچ برخوردی با بازیکن حریف نداشتم و داور بعد از چند ثانیه فقط بخاطر اعتراض تیم حریف بازی را متوقف کرد و به من کارت زرد دوم را داد. باز هم می‌گویم که به هیچ وجه حق من اخراج نبود و متاسفانه داور اشتباه کرد.

کامیابی‌نیا ادامه داد: متاسفانه داور در بازی دیروز رفتار خوبی با بازیکنان در زمین نداشت و بازیکنان ما از جمله وحید امیری و بشار را عصبی کرده بود. لحن صحبت کردن او با بازیکنان واقعا درست نبود و همین عاملی برای متشنج شدن فضای بازی شده بود.

کمال کامیابی‌نیا همچنین در پاسخ به سوالی درباره نظرش در مورد انتقادات بیژن ذوالفقارنسب که او را به بازی ناجوانمردانه متهم کرده، می‌گوید: احترام ایشان بر من واجب است و من به خودم اجازه نمی‌دهم صحبتی علیه آقای ذوالفقارنسب بکنم ولی فکر می‌کنم بازی محکم و جدی و سر گذاشتن برای توپ تعریف متفاوتی از بازی ناجوانمردانه داشته باشد.اگر به حرف آقای ذوالفقارنسب باشد، راموس هم باید از فوتبال خداحافظی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید