کلهر: هر مدیری که می‌رود پشتش حرف می‌زنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه برخی معتقدند مسابقات در همین جا باید به اتمام برسند و لیگ جدید آغاز شود و این شرایط برای تیم لیورپول در انگلستان هم وجود دارد، گفت: این اصلا عاقلانه نیست که لیگی که تمام نشده را به پایان برسانید.

محمود کلهر افزود: باشگاه‌ها این همه هزینه کردند و به همراه هواداران شان به دنبال قهرمانی بودند. به نظرم در هیچ جای دنیا این کار جالب نیست و حتی در لیگ برتر انگلیس هم مطمئناً این کار را نخواهند کرد. تیمی‌که در حال قهرمان شده است ضربه می‌خورد.

کلهر خاطرنشان کرد: ادامه همین لیگ راه بهتری است و فکر می‌کنم در سایر نقاط دنیا هم همین تصمیم گرفته خواهد شد. اینکه لیگ نیمه‌ کاره بماند و مسابقات تعطیل شوند باعث ضربه خوردن تیم‌ها به خصوص تیم‌های بالای جدول می‌شود.

وی ادامه داد: فوتبال ما باید از حالت تیمی‌در بیاید و حالت باشگاهی به خودش بگیرد و هر باشگاه در بحث آموزش ساختارهای درستی پیدا کند. باید به فوتبال نگاه ریشه‌ای داشته باشیم تا حرفه ای شویم.

این پیشکسوت در خصوص انتقاداتی که اعضای هیات مدیره از عملکرد انصاری‌فرد مطرح می‌کنند، ابراز کرد: متاسفانه در ورزش ما همیشه همینطور است. وقتی من مسئولیت می‌گیرم همه تعریف می‌کنند اما وقتی پستم را از دست می‌دهم هجمه انتقادها زیاد می‌شود. این اتفاقی قشنگ و نگاه حرفه‌ای به فوتبال نیست.

کلهر در خصوص تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این مساله، مشکل اساسی و ریشه‌ای فوتبال و باشگاه‌های ما است. جابجایی در سطح مدیریت کار را برای پرسپولیس سخت‌تر می‌کند. باید تدابیر بهتری اندیشیده شود تا ثبات مدیریت در باشگاه‌ها وجود داشته باشد و مدیران بتوانند برنامه‌های خودشان را پیاده کنند.

وی افزود: وقتی در یک سال دو-سه مدیر عوض می‌شوند، روزهای خوبی را در آینده فوتبالمان نمی‌توانیم ببینیم. باشگاه‌ها باید هم در کار فنی و هم در کار مدیریت ثبات لازم را داشته باشند اما مانند مربیان و به خصوص مربیان ایرانی حمایتی برای مدیران هم‌ وجود ندارد.

کلهر ادامه داد: در همه جای دنیا وقتی مربی جدید به تیم می‌رود از مربی قبلی حتی اگر نتایج بدی هم گرفته باشد به نیکی یاد می‌کند در بحث مدیریتی هم باید اینطور باشد ولی شاهد این هستیم که هر مدیری می‌رود حرف و حدیث‌های پشت سرش زیاد است. هر کسی سکان رهبری یک باشگاه را برعهده می‌گیرد باید تخصص لازم را داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید