کلهر: برانکو کارنامه خیلی خوبی از خودش به جا گذاشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود کلهر پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد تقابل پرسپولیس مقابل استقلال در نیمه اول گفت: به نظرم پرسپولیس اصلاً خوب بازی نکرد. بازیکنان این تیم اشتباهات فردی زیادی داشتند.

محمود کلهر اظهار کرد: فکر می‌کنم در نیمه دوم سیستم بازی پرسپولیس عوض می‌شود و یحیی تغییر سیستم می‌دهد. به نظرم پرسپولیس در این نیمه می‌تواند بهتر بازی کند و به گل برسد به شرط اینکه کارهای ترکیبی بیشتری انجام دهند و نفوذ بیشتری به زمین استقلال داشته باشند.

کلهر در مورد تعویض کمال کامیابی‌نیا گفت: تعویض کمال باعث شد شرایط پرسپولیس بهتر شود و کار درستی بود. این تعویض آزادی عمل بیشتری را به نعمتی داد و مرکز میدان از کنترل استقلال خارج شد. به نظرم بازیکنان پرسپولیس با دوندگی بیشتر و تعصب بیشتر می‌توانند در نیمه دوم نتیجه را جبران کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد کیفیت این تیم اظهار داشت: به نظرم یکی از بازی‌های ضعیف پرسپولیس در نیمه اول بود. این نوع بازی باعث می‌شد استقلال بیشتر صاحب موقعیت شود ضمن اینکه پرس خوب استقلال هم مزید بر علت بود. چند بازیکن پرسپولیس در شرایط خوبی نبودند.

کلهر ادامه داد: روی صحنه گلی که استقلال زد شیری می‌توانست دفع توپ بلند کند اما پاس کوتاه داد و پرس تیم استقلال باعث شد مهاجمان این تیم صاحب توپ شوند. اشتباهات فردی باعث شد قائدی تکنیکی بتواند گل پیروزی‌بخش استقلال را به ثمر برساند.

او درخصوص گذشته پرسپولیس ابراز کرد: برانکو کارنامه خیلی خوبی از خودش به جا گذاشت اما هواداران باید بپذیرند و یک مربی ممکن است پیشنهادهای بهتری داشته باشد و برود. به خصوص خارجی‌ها که نباید توقع داشته باشیم دلشان برای فوتبال ما بسوزد و در وهله اول خودشان را در نظر می‌گیرند.

کلهر تصریح کرد: من معتقدم که هیات مدیره پرسپولیس یک فرد تحصیلکرده و کسی که کاپیتان تیم ملی و پرسپولیس بوده مثل جعفرکاشانی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کند تا هرچه سریعتر این مساله جمع شود. افرادی مثل آقای کاشانی اشراف کامل روی تیم دارند و خودشان متخصص هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید