کلهر:مدیران‌ باید نگاه حرفه‌ای‌تری داشته باشند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید مدیران‌ ما نگاه حرفه‌ای‌تری داشته باشند، گفت:حرفه‌ای این نیست که پول خوب دربیاورند و یا خوب حرف بزنند بلکه باید در دل مردم باشیم.

محمود کلهر با اشاره به اینکه فوتبال ورزشی است که با بقیه ورزش‌ها فرق دارد و هواداران زیادی دارد و رئیس فدراسیون و عواملش می‌توانند نقشی کلیدی در جهت سلامت جامعه ایفا کنند، اظهار کرد: امیدوارم کسانی که مسئولیت دارند، قدم‌های مثبتی در جهت سلامت جامعه بردارند. فدراسیون خیلی می‌تواند کمک کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه فدراسیون و وزارت ورزش مثل زنجیر به هم وصل هستند و باید تصمیم بهتری برای کمک به جامعه بگیرند، ابراز کرد: باید از پیشکسوتان و بازیکنان مطرح کمک بخواهند که در جهت سلامت جامعه پیش‌قدم شوند و این اتفاق نمی‌افتد مگر با درایت وزیر، رئیس فدراسیون و مدیران باشگاه‌ها.

وی ادامه داد: باشگاه‌های ما باید پیش‌قدم شوند و مدیران باید در اساسنامه، چارچوب تشکیلاتی و قراردادهایی که می‌بندند قسمتی را برای بحث فرهنگی در نظر بگیرند، اصلاً اجبار کنند و برای امور و کارهای خیرخواهانه پیش‌قدم شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نقش باشگاه‌ها تصریح کرد: باید در باشگاه‌هایمان آموزش درست بدهیم تا بچه‌های ما وقتی به جایی می‌رسند فراموش نکنند از طریق همین مردم و رسانه‌ها بزرگ شده‌اند و نگاه ویژه‌‌ای به مردم و کسانی که شبانه‌روزی زحمت می‌کشند تا سلامت جامعه حفظ شود، داشته باشند.

کلهر در پایان صحبت هایش یادآور شد: در کانون مربیان هر کاری که از دست‌مان برمی‌آمده انجام دادیم و یکسری اقدامات را انجام دادیم اما مساله اصلی این است که متاسفانه باشگاه‌هایی که عنوان فرهنگی ورزشی را یدک می‌کشند در بحث حرف و تبلیغ آن کارشان چشم‌گیر است ولی در عمل می‌بینیم که اتفاقی نمی‌افتد و فقط در حد حرف باقی می‌ماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید