کلانی: توهین به اسطوره‌‌‌های فوتبال بی معرفتی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین کلانی پیشکسوت و اسطوره فوتبال ملی ایران گفت: مگر استقلالی بودن یا پرسپولیسی بودن بد است؟ بازیکنانی که این دو تیم درست کرده‌اند، به مملکت خدمت کرده‌اند چرا باید این همه توهین به این بازیکنان شود؟.

حسین کلانی با بیان اینکه حرف‌‌‌های رکیک از هر طرف که باشد باید قطع شود، افزود: مرحوم حجازی اسطوره استقلال و ایران بوده است یا آقای منصور پورحیدری همینطور و پرسپولیس هم اسطوره‌‌‌های بی‌شماری داشته؛ چرا باید به این افراد حمله لفظی شود؟

کلانی با اشاره به اینکه در دوره بازی ما هیچ‌وقت حرف‌‌‌های این چنینی نبود، اظهار کرد: ما وقتی وارد زمین می‌شدیم یک طرف شاهین و پرسپولیس را تشویق می‌کرد و یک طرف هم تاج (استقلال) را اما همچین چیزی نبود که این حرف‌‌‌های را بزنند، تهمت بزنند یا فحاشی کنند.

وی با تاکید بر اینکه هرکسی در هر موقعیتی که باشد تلاش می‌کند برای چیزی که ساخته، کارهایی انجام دهد و امتیازاتی بگیرد، ابراز کرد: مهم نیست کدام طرف این توهین را شروع کنند، ما باید همبستگی ملی خودمان را حفظ کنیم.

وی با اشاره به گذشته پر افتخار تیم فوتبتل در ایران اضافه کرد: ما باید تاریخ را بخوانیم و ببینیم افراد چه رزومه‌ای داشته‌اند؛ ما الان یک استادیوم داریم که در دنیا باعث افتخار ماست، استادیوم آزادی. شما بگویید چه کسی باعث و بانی ساخت این استادیوم بود؟ یک باشگاه به اسم استقلال در این مملکت داریم که باعث افتخار است، جوانان به آن عشق می‌ورزند، خب ببینید این باشگاه را چه کسی به وجود آورده است؟

پیشکسوت و اسطوره فوتبال ملی ایران با تاکید بر اینکه همه ما یک شغلی داشتیم، هرکسی باید در یک شغلی حضور می‌داشت و به مملکت خود خدمت می‌کرد، ایشان هم اگر شغلی داشتند، بسیار شخصی بودند که به مردم کمک می‌کردند و ایران را دوست داشتند، خاطرنشان کرد: نمی‌شود بگوییم کسی که یک جایی کار می‌کند، آدم خوبی نیست و زیر توهین قرارش دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید