کعبی: هیچگاه مدیری را ندیده‌ام که مانند آقای آذری کار کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان گفت: موفقیت یک‌روزه به دست نمی‌آید و باید به مدیرعامل فرصت داد تا تفکراتش را در باشگاه بپروراند و همچنین سرمربی تا تیم دلخواهش را بسازد.

حسین کعبی اظهارکرد: من فکر می‌کنم که باشگاه فولاد با اعتمادی که به آقای آذری و نکونام کرده، می‌تواند در فوتبال ایران و سپس آسیا بدرخشد؛ آقای نکونام در کارش کاملا جدی است و واقعا شغلش را دوست دارد. ما از نزدیک می‌بینیم که چگونه و چقدر برای تیم وقت می‌گذارد.

وی افزود: با تمام احترامی‌که برای دیگر مدیران قائل هستم، اما هیچگاه مدیری را ندیده‌ام که به مانند آقای آذری کار کند و برای باشگاهش وقت بگذارد، شما می‌بینید که آقای آذری هر روز امور باشگاه را پی‌گیری و حتی وضعیت زمین‌های چمن را کنترل می‌کند.

کعبی تصریح کرد: برای ایشان مهم است که وقتی تمرینات شروع شد یک زمین خوب و آماده در اختیار تیمش باشد تا آقای نکونام و بازیکنان بدون دغدغه بتوانند برای مسابقات آماده شوند همه ما می‌خواهیم که فولاد بهترین عملکرد را در لیگ داشته باشد و همه تلاشمان برای این موضوع است.

دفاع راست سابق تیم ملی ایران درباره امکانات باشگاه فولاد در مقایسه با دیگر تیم‌ها نیز ابراز کرد: تیم فولاد همیشه از نظر امکانات فوق‌العاده بوده و واقعا حرفه‌ای است.

وی ادامه داد: همیشه کنفدراسیون آسیا مهر تایید را بر امکانات باشگاه فولاد زده و شاید یکی دو باشگاه دیگر در ایران باشند که اینگونه باشند، قطعا باشگاه فولاد قدم‌های بزرگی برای درخشش برخواهد داشت، اگرچه کاری سخت اما شدنی است.

کعبی درباره وضعیت تمرینات بازیکنان تیم فولاد ابراز کرد: مربیان نیاز دارند تا بازیکنان را سالم در اختیار داشته باشند و به نظر من بهتر است تا وضعیت ادامه لیگ به تیم‌ها اعلام شود تا هر تیم بتواند برنامه‌ریزی کند.

وی ادامه داد: به نظر من سه تا چهار هفته پیش از آغاز مسابقات زمان نیاز است تا تیم‌ها هماهنگ شود هر تیم در ابتدای فصل و همچنین نیم‌فصل بدن‌سازی کرده و اکنون باید یک بار دیگر این‌کار را انجام بدهد و همین موضوع کار را سخت خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید