کعبی: هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده‌ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین کعبی مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه اگر ماجرای کرونا اتفاق نمی‌افتاد، وضعیت چیز دیگری بود، گفت: ما قبل از کرونا سه برد آورده بودیم و هر روز بهتر می‌شدیم.

حسین کعبی با اشاره به اینکه در بازی روز گذشته هدف ما سه امتیاز بود و لیاقت این پیروزی را داشتیم؛ اظهار کرد: تنها نگرانی ما هواداران بودند که جایشان خالی بود و خدا را شکر توانستیم شادشان کنیم.

کعبی ابراز کرد: بازیکنان ما بزرگ و باهوش هستند، هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی با استقلال تمام شد. شادی و خوشحالی برای شب گذشته بود و اکنون به فکر بازی بعد هستیم. امروز روز جدیدی است و باید برای دیدار با ماشین‌سازی آماده شویم.

وی ادامه داد: هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده‌ایم و باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا به تیم موردنظر برسیم. کل مجموعه باشگاه در تلاش و تکاپو هستند و موفقیت مربوط به همه است، این را باید رک بگویم که هنوز به طور کامل راضی نیستیم و می‌توانیم به مراتب بهتر باشیم.

کعبی درمورد داوری و تصمیماتش تصریح کرد: من داور نیستم، مربی هستم و فکر می‌کنم آقای داور تمام صحنه‌ها نزدیک بودند و بهترین تصمیم را گرفتند. کارشناسان هم عملکرد او را تأیید کرده‌اند.

وی اضافه کرد: تنها می‌توانم بگویم سیدعلی می‌تواند در آسیا داوری کند چرا که قاطع است و تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد. ما اکنون آقای فغانی را داریم که اینگونه است و به نظر من حق آقای سیدعلی نیز سوت زدن در رقابت‌های مهم آسیایی است.

کعبی خاطرنشان کرد: همان چیزی که از بازیکنان خواسته بودیم را در زمین اجرا کردند. ما یک ماه تمرین پر فشار داشتیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. این دیدار ۶ امتیازی بود و ما باید می‌بردیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ما نمی‌دانیم که اگر استقلال ۱۱ نفره بود چه می‌شد، این جذابیت فوتبال است که معلوم نمی‌کند چه اتفاقی می‌افتد ولى همه دیدند که نیمه اول تیم بهتر با موقعیتهاى بهتر بودیم و حتى به تیرک دروازه زدیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید