کعبیان پور: استقلال در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد کعبیان پور مدافع میانی پیشین آبی پوشان با بیان اینکه تیم فوتبال استقلال در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد، گفت: گرچه رسیدن به این شرایط دشواری‌های خاص خودش را دارد، اما حفظ چنین شرایطی و حتی ارتقا بخشیدن آن مهم‌تر و دشوارتر است. امیدوارم آقای فکری و دستیارانش بتوانند این شرایط را در طول مسابقات حفظ نمایند.

احمد کعبیان پور با تاکید بر اینکه با همه محسناتی که در بازی اول تیم فوتبال استقلال دیدم، باید بگویم عمق دفاع این تیم تا حدودی آسیب پذیر است و چنانچه این مشکل حل نشود، اظهار کرد: در بازی‌های بزرگ‌تر و مهم‌تر ممکن است تیم از این منطقه آسیب ببیند و آقای فکری و دستیارانش باید نقطه ضعف تیم شان را در این منطقه نیز ترمیم نمایند.

مدافع میانی پیشین آبی پوشان که در دهه هفتاد بازی‌های خوبی در قلب دفاعی این تیم ارائه داد اظهار داشت: از بازی تیم فوتبال استقلال لذت بردم. نه تنها به خاطر نتیجه، بلکه نوع بازی این تیم نشان می‌داد تفکر و تاکتیک پشت آن هست. در این بازی بارها از سوی بازیکنان در فاز تهاجمی‌حرکات ترکیبی دیدم. حرکاتی که در فوتبال ایران خیلی کمتر دیده می‌شود.

احمد کعبیان پور همچنین تصریح کرد: آبی پوشان با ترکیب‌های دو، سه و چهارنفره و پاس‌های کوتاه و متوالی بارها به محوطه جریمه تیم حریف رسیده و خود را صاحب موقعیت کردند.

احمد کعبیان پور در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: این فوتبال نشان داد آبی‌ها شانسی به گل نرسیدند و برای همه دقایق بازی برنامه داشتند. بازیکنان تیم فوتبال استقلال در این بازی بر خلاف بازی‌های فصل گذشته در حفظ توپ و ارسال پاس‌های سالم پشت سر هم موفق عمل کردند و هرگاه صاحب موقعیت شدند، این موقعیت حاصل کار تیمی، حفظ توپ و ارسال پاس‌های صحیح متوالی بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید