کشاورز:در ایران توجهی به رشته فوتسال نمی‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد کشاورز بازیکن تیم فوتسال راگای تهران گفت: هر جا فدراسیون می‌خواهد پُز بدهد و سینه سپر کند، می‌بینیم این فوتسال است که مقام‌های آسیایی و جهانی آورده است.

محمد کشاورز افزود: همیشه شرایط همین‌گونه بوده و گاهی مانند الان، وضعیت تیم ملی بدتر بوده است. مربیان خارجی قراردادهای هنگفتی می‌بندند که پول یک هفته آنها، خرج یک سال فوتسال ماست، اما توجهی به این رشته نمی‌شود و تبعیض همیشه در فدراسیون بوده است.

سرمربی راگا درباره مدعیان فصل آینده لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: گیتی‌پسند عملکرد بسیار خوبی در نقل‌وانتقالات داشته و بازیکنان باکیفیت و بزرگی گرفته است. بعد از گیتی‌پسند، مس سونگون مدعی اصلی محسوب می‌شود و پس از این دو تیم تیم‌های سن‌ایچ ساوه، فرش‌آرا و حفاری که ساختار خوبی دارند، مدعی خواهند بود.

کشاورز با بیان اینکه کراپ الوند هم بسیار خوب هزینه کرده است و بازیکنان خوبی دارد، تصریح کرد: ما هم در سال اول تلاش می‌کنیم راگا را در لیگ برتر فوتسال حفظ کنیم.

او درباره فعالیتش در این سمت خاطرنشان کرد: فعالیت در هر دو بخش بسیار دشوار است. به همه مربیان خسته نباشید می‌گویم و معتقدم سرمربی، مسئولیت بیشتری دارد. او باید با افراد زیادی کار کند و به همین دلیل مربیگری سخت‌تر است. البته بازی کردن هم لذت خودش را دارد.

وی درباره پیوستنش به تیم فوتسال راگای تهران به‌عنوان سرمربی – بازیکن این تیم اظهار داشت: چند پیشنهاد برای فصل جدید داشتم. چند جلسه با مدیران راگا پشت سر گذاشتم و دیدم افکار ما به هم نزدیک است.

کشاورز همچنین در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه دلیل عمده دیگر حضورم در تیم راگا این بود که این تیم برای شهرری است و من هم بچه همین شهر هستم، خاطرنشان کرد: نسبت به شهرم عِرق دارم و می‌خواهم دینم را نسبت به آن ادا کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید