کریمیان: ماندن پارس جنوبی در لیگ سخت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی کریمیان بازیکن پیشین فوتبال بوشهر در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان برای پارس جنوبی سقوط است یا بقا؟ گفت: کار خیلی سخت است اما هفته آخر با تیم نفت مسجدسلیمانی بازی دارد که کارش در لیگ به پایان رسیده است.

مهدی کریمیان افزود: نفت با این که تیم بسیار خوب و گردن کلفتی است و در چهار تیم جام حذفی حضور دارد اما باتوجه به این که در لیگ تکلیفش مشخص است شاید آن انگیزه را برای نتیجه گرفتن نداشته باشد، پارس جنوبی می‌تواند از این فرصت استفاده کند. از طرفی هم پیکان با تیم قدرتمند سپاهان بازی دارد و این‌ها می‌تواند امید را در این تیم ایجاد کند.

او ادامه داد: ما دو سهمیه داریم که یکی از آن‌ها سقوط کرده و یکی دیگر در آستانه سقوط است. البته امیدواریم تیم پارس سقوط نکند اما ماجرای دو تیم شاهین و پارس جنوبی باهم تفاوت دارد. برای تیمی‌که تازه به لیگ برتر صعود کرده است، شرایط متفاوتی وجود دارد.

کریمیان افزود: پارس جنوبی در این سال‌ها نتایج بدی نگرفت و نفتی بودن این تیم و عدم دریافت بودجه را نمی‌توانم دلیل کسب نتایج ضعیف امسالش بدانم. مدیریت بالاتر از پول است و پارس جنوبی جم با رفتن رضاییان دچار مشکلات زیادی شد و از لحاظ مدیریتی خیلی مشکل پیدا کرد. پول هم بی تاثیر نبود اما تعویض پیاپی مربیان و رفتن کمالوند در روند نزولی پارس تاثیرگذار بود.

وی اضافه کرد: پیشکسوت‌‌‌های شاهین می‌گفتند اگر این تیم شاهین اصلی است، باید خود شاهینی‌ها تیم را مدیریت کنند. شهرداری هم از طرفی می‌گفت، وقتی ما به این تیم پول می‌آوریم پس ما هم باید سر کار باشیم. این اختلاف نظر از روز اول وجود داشته و باعث شد هیچکدام از شاهینی‌‌‌های اصیل پای کار نباشد.

کریمیان خاطرنشان کرد: هرچند شهرداری این پیشکسوت‌ها را دعوت کرد اما این اختلافات از ابتدا وجود داشت و هواداران اصیل آن شاهین را می‌خواستند. می‌خواهم بگویم مشکلات خیلی فراتر از مدیریت و مربی بود و این مسائل به ضعیف شدن شاهین دامن زد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید