کریمیان: باید به سپاهان زمان داده شود تا تفکرات نویدکیا را ببینیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی کریمیان بازیکن پیشین تیم فوتبال سپاهان گفت: باید به این تیم زمان داده شود تا تفکرات نویدکیا را ببینیم. بعد از سه بازی امروز به این نتیجه رسیدیم که نویدکیا واقعا هدف دارد و می‌خواهد تفکراتش را پیاده کند. من به این تیم ایمان دارم و قبلا هم داشتم.

مهدی کریمیان افزود: نویدکیا چهار ترکیب متفاوت در این چهار بازی به کار برد. این نشان می‌دهد روی یک ترکیب خاص پافشاری نمی‌کند. بعضی از مربیان فقط روی استفاده از ۱۱ بازیکن مشخص پافشاری می‌کنند. من فکر می‌کنم نویدیکا حدودا ۷۰ درصد به ترکیب و سیستمش دست پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. کار خیلی است. من صبر و حوصله هواداران را در فضای مجازی می‌بینم و آن را تحسین می‌کنم. هواداران به این تیم و نویدکیا و مدیریت ایمان دارند و این یک امتیاز بزرگ است.

کریمیان گفت: درباره پیروزی این تیم برابر السد اظهار کرد: سپاهان و محرم نویدکیا به زمان احتیاج داشتند. نمی‌خواهم آنها را با تیم دیگری مقایسه کنم. نویدکیا با این شرایط جلو آمده و همه چیز را در نظر گرفته است.

او افزود: نویدکیا در این ۴ بازی به عنوان بازی‌های تدارکاتی قبل از لیگ و شناختن ترکیب دلخواهش تیم را به زمین فرستاد. او هم در ترکیب اصلی و هم در تعویض‌هایش تغییرات زیادی در این چهار بازی ایجاد کرد تا ساختار اصلی تیمش را بشناسد و بفهمد چه بازیکنانی به دردش می‌خورند.

کریمیان در مورد عملکرد رضا میرزایی هم گفت: به عنوان یک فوتبالیست می‌دانم داشتن اعتماد به نفس درون زمین خیلی مهم است. نویدکیا به او اعتماد به نفس داده است. میرزایی را در این سال‌ها خوب می‌دیدیم ولی حس می‌کردم اعتماد به نفس لازم را ندارد. از وقتی نویدکیا آمده اعتماد به نفس به او تزریق شده. مشخص است که روی او حساب کرده است. در فوتبال اگر به یک چوب خشک هم اعتماد به نفس بدهید کارش را می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید