کریستیانو رونالدو و منتقدانش

در هفته‌‌‌های اخیر منچستریونایتد نتایج ضعیفی گرفته و حتی شکست سنگین با پنج گل مقابل لیورپول را نیز تجربه کرده بود. حجم انتقادات به حدی بود که اخبار زیادی در مورد احتمال برکناری اوله گونار سولسشر هم وجود داشت، اما در نهایت آنها دیشب با ارائه نمایشی درخشان با سه گل در لندن تاتنهام را شکست دادند تا بخشی از انتقادات فروکش کند. کریستیانو رونالدو که با زدن یک گل تماشایی و ارسال یک پاس گل ستاره تیمش در این دیدار بود، به تمجید از عملکرد یونایتد مقابل اسپرز پرداخته است.

کریستیانو رونالدو گفت: “در فوتبال همیشه انتقاداتی وجود دارد و این موضوع دیگر من را آزار نمی‌دهد، زیرا 18 سال است فوتبال بازی می‌کنم و بنابراین می‌دانم که یک روز مردم می‌گویند ما تیمی‌فوق العاده و کامل هستیم و روز دیگر آنها ما را ضعیف و بی کیفیت خطاب می‌کنند. من این موضوع را می‌دانم و با این مسائل کنار می‌آیم. اما خب همیشه بهتر است که مردم از شما تعریف کرده و از عملکرد تیم رضایت داشته باشند.

گاهی اوقات زندگی همینطور است، اما بعضی وقت‌ها باید از لحظات بد عبور کرده و باید تغییر کنیم که در دیدار مقابل تاتنهام چنین اتفاقی رخ داد. تیم کمی‌تحت فشار بود و ما از این وضعیت ناراحت بودیم، اما می‌دانستیم که می‌توانیم در دیدار مقابل پاسخ مناسبی به انتقادات بدهیم. در این مسابقه نمایش خوبی داشته و بازی را خیلی خوب شروع کردیم.

وظیفه من این است که با تجربه، گلزنی و پاس گل هایم به تیم کمک کنم، در این دیدار این کار را انجام دادم و از عملکردم بسیار راضی هستم. اما از منظر تیمی، به عقیده من نمایش تیم در بازی برابر تاتنهام فوق العاده بود.”

01659459

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید