کریستیانو رونالدو و جایگاهی فراتر از بازیکن

اولین حضور رونالدو در تمرینات منچستر یونایتد پس از بازگشتش به آن تیم، آشنایی او را با تعدادی از بازیکنان منچستری به همراه داشت.

نخست باید با دو نفر از نیروهای هجومی‌تیمش آشنا شد چرا که ادینسون کاوانی و میسون گرینوود در طول این دو هفته مشغول تمرین بودند تا شرایط خوبی را برای دیدار برابر نیوکاسل داشته باشند. فراموش نکنیم رونالدو و کاوانی در مجموع 1200 گل در سطح باشگاهی و ملی به ثمر رسانده‌اند.

 

01641870

با این حال حضور هر دوی آنها در یک تیم دشوار به نظر می‌رسد، بنابراین کاوانی احتمالا باید مدتی به نیمکت نشینی عادت کند. رونالدو روز گذشته در تمرین حاضر شد اما با توجه به پایان یافتن دوران قرنطینه، فرصت بسیاری برای آماده سازی خود تا دیدار برابر نیوکاسل ندارد.

همچنین رونالدو به دیدار سرمربی منچستر یونایتد اوله گونار سولسشر نیز رفت. احتمالا آنها درباره نحوه حضور رونالدو در ترکیب شیاطین سرخ در مسابقات هفته جاری حرف می‌زدند. شاید رونالدو در پست مهاجم نوک و برونو فرناندز پشت سر او قرار گیرد تا  همکاری درخشانش در تیم ملی را در یونایتد نیز با او تکرار کند. از یاد نبریم سولسشر گزینه‌های بسیاری در خط حمله در اختیار دارد. این زمان اوج آمادگی پل پوگبا در بال چپ است، سانچوی 73 میلیون پوندی یکی از بهترین وینگرهای اروپاست، کاوانی گلزنی ویران کننده است، گرینوود یکی از بهترین جوانان حاضر در فوتبال به حساب می‌آید، به مجموعه مزبور مارکوس رشفورد و  آنتونی مارسیال را نیز باید اضافه کرد.

 

01641871

 

همچنین تعادل خوبی در بین چهار بازیکن هجومی‌شامل سانچو، فرناندز، گرینوود و رونالدو دیده می‌شود. این چهار نفر تمامی‌ویژگی‌ها شامل جوانی و تجربه، گل و خلاقیت، سرعت و قدرت را در خود دارند. سولسشر گزینه‌های دیگری هم در این پست‌ها در اختیار دارد اما به نظر می‌رسد که این نفرات آماده برگزاری بازگشت شکوهمند رونالدو به ترکیب یونایتد هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید