کرکبندی: تیم ملی عراق همیشه ما را اذیت کرده است، عراق از کره جنوبی هم یک امتیاز گرفته است

رسول کربکندی در مورد پیروزی یک بر صفر ایران مقابل  سوریه اظهار داشت: در این بازی اگرچه پیروز شدیم اما بازی چشم‌نوازی ارائه نکردیم تیم ملی خیلی هماهنگ نبود هرچند به لحاظ نتیجه شروع خوبی داشتیم. سوریه به دنبال فوتبال نبود و بیشتر کارهای فیزیکی و درگیرانه انجام می‌داد. ما هم بعد از مدت‌ها در خانه خود میزبان حریف بودیم و به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: یکی از مشکلات تیم ملی تعدد بازیکنان خوب است و مربی می‌خواهد از همه این بازیکنان خوب استفاده کند و این یکی از مشکلات تیم ملی است که به اندازه دو تیم بازیکن خوب داریم.کادر فنی می‌خواهد از تمام لژیونرهایی که دعوت می‌کند به نحوی استفاده کند و آنها را راضی نگه دارد و این یکی از مشکلات تیم ملی و کادر فنی است. با این حال گل زیبایی به سوریه زدیم. کنترل و پاس طارمی‌به خوبی به جهانبخش رسید و او هم دروازه سوریه را باز کرد و سه امتیاز با ارزش را گرفتیم اما مقابل عراق باید قوی‌تر بازی کنیم زیرا مسابقه‌ای به مراتب سخت‌تر است.

این کارشناس فوتبال با اشاره به توانایی‌های تیم عراق خاطر نشان کرد: عراق همیشه و به ویژه در سال‌های اخیر لقمه گلوگیری برای تیم ملی بوده و ما را اذیت کرده است. در مرحله قبلی در بازی رفت به عراق باختیم اما در بازی برگشت عراق را شکست دادیم و با چهار برد متوالی به این مرحله رسیدیم. در آن مسابقات تیم ملی هر چه از بازی‌ گذشت هماهنگ‌تر عمل کرد و موفق به شکست حریفان شد اما اکنون عراق سرمربی خود را تغییر داده و قطعاً تاکتیک مناسب‌تری را به کار خواهد بست.

وی تأکید کرد: عراقی‌ها هم مثل ما متعصب و جنگنده بازی می‌کنند و انگیزه‌های زیادی دارند. اگر در این بازی بتوانیم عراق را شکست بدهیم و سه امتیاز را بگیریم همچنان صدرنشین گروه خواهیم بود و وضعیت خوبی در جدول پیدا می‌کنیم. عراق از کره جنوبی یک امتیاز گرفته است و مهم‌ترین مسئله‌اش در بازی فردا شب این است که تیم عراق با این مربی جدید هلندی برای ما ناشناخته است و قطعاً با برنامه‌تر از قبل فوتبال بازی خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید