کرونا، تیم ملی فوتبال عراق را هم عاصی کرد

پنجشنبه پیش رو تیم ملی فوتبال کشورمان در یک بازی حساس و تعیین کننده در ورزشگاه آزادی، در دور هفتم انتخابی جام جهانی 2022 قطر میزبان تیم ملی فوتبال عراق است.

قبل از این بازی کرونا باعث شده تا جنجال‌‌‌های زیادی ایجاد شود. کاروان تیم ملی فوتبال عراق به محض ورود به تهران از ابتلای دو بازیکنش به نام‌‌‌های یاسر قاسم و مناف یونس به کرونا مطلع شد اما عراقی‌ها به تستی که در تهران  زیر نظر ارگان‌‌‌های تاییده شده از سوی AFC گرفته شده معترض شدند و خواهان تست کرونای مجدد شدند.

14000526000354 Test PhotoN

در همین رابطه فراس بحر العلوم عضو فدراسیون فوتبال عراق در مصاحبه با نشریه «سومریه نیوز»، گفت: ما تست دوم خود را زیرنظر بهترین آزمایشگاه‌‌‌های تهران انجام دادیم و در نهایت تست کرونای یاسر قاسم و مناف یونس دو بازیکن تیم ملی به همراه غیث مهنا مدیر اداری تیم منفی شد.

وی افزود: البته تست احمد جاسم مربی دروازه بان‌ها و یاسن خضیر پزشک تیم و مصطفی خالد حسابدار دوباره مثبت شدند. به همین خاطر ما بلافاصله به کنفدراسیون فوتبال آسیا در این زمینه نامه نگاری کردیم و منتظر پاسخ رسمی‌AFC در این زمینه هستیم.

قرار بود زیدان اقبال بازیکن منچستریونایتد شب گذشته (دوشنبه) به همراه ضیا پطروس، مهند جعاز، امیر العماری و علی الحمادی راهی تهران شوند اما شرایط  بارش سنگین برف در ترکیه باعث لغو پرواز لژیونرهای تیم ملی فوتبال عراق شد.

در این زمینه یونس محمود سرپرست تیم ملی عراق به غیبت لژیونرها واکنش نشان داد و گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا لژیونرها به اردوی تیم ملی برسانیم. البته لغو شدن پروازها خارجی خارج از اراده ماست و این اتفاقی اضطراری است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید