کربکندی: نبود تماشاگران باعث شده داوران هر کاری می‌خواهند بکنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: فکر می‌کنم نبود تماشاگران هم آرامش خاصی را به داوران داده که هر کاری می‌خواهند بکنند. اگر در بازی دیروز تماشاگر حضور داشت قطعا مشکلاتی به وجود می‌آمد.

رسول کربکندی افزود: امیدوارم کمیته داوران سختگیرانه‌تر عمل کند و اجازه ندهد در حق تیم‌ها اجحاف شود. درست است اشتباهات داوری جزئی از بازی است اما نباید به این فاحشی باشند. حداقل کمک او می‌توانست پشت خط محوطه بودن خطا را اعلام کند ولی اصلا هماهنگ نبودند. داور یک داور قوی و قاطع برای این بازی نبود.

کربکندی در خصوص بازی شب گذشته ذوب‌آهن مقابل فولاد، ابراز کرد: داور در طول بازی هم نشان داد قوی نیست و کمک‌های او هم اشتباهاتی را مرتکب شدند. دوباره از روز اول شائبه‌ها و ذهنیت‌ها به وجود آمد. سال گذشته هم ذوب‌آهن از اتفاقات داوری لطمه خورد و امسال هم در شروع کار این اتفاق افتاد که ذهنیت بدی را ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: خوب است که کمیته داوران نسبت به این اشتباهات عکس‌العمل نشان بدهد و سختگیری‌های بیشتری در انتخاب داوران داشته باشد تا دوباره شاهد شکایت و گله‌گزاری تیم‌ها نباشیم. ما می‌توانستیم سه امتیاز با ارزش را به دست بیاوریم ولی دو امتیازی که با اشتباه داور از دست دادیم، روزی برایمان بسیار مهم می‌شود.

کربکندی در پایان صحبت هایش در مورد اینکه آیا این باشگاه از داور مسابقه شکایت می‌کند،‌خاطرنشان کرد: قطعا، راهی جز شکایت نداریم. با این روش حداقل می‌توانیم اعتراض خودمان را نسبت به اتفاقاتی که می‌افتد به فدراسیون اعلام کنیم. البته می‌دانم کمیته داوران مجبور استبه علت کمبود داور،‌ داوران کم تجربه را به کار بگیرد. ما به VAR نیاز داریم و تا زمانیکه این دستگاه به ایران نیاید این مشکلات را داریم. اگر سیستم کمک داور ویدئویی بود این پنالتی برای فولاد گرفته نمی‌شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید