کربکندی: مشکلات بازیکنان بهانه برای رفتن است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان در خصوص شرایط تیم فوتبال ذوب آهن گفت:‌ به دلایل مختلف تغییرات در تیم ما بیشتر از حد معمول بود. برخی بازیکنان قراردادشان تمام شد و برخی هم با استفاده از بندهای قراردادشان فسخ کردند و رفتند. در واقع بازیکنان زیادی را از دست دادیم. با اینحال از روزی که رحمان رضای آمده، هر درخواستی داشته تا حد امکان انجام دادیم. فقط مساله‌ای با حمیدبوحمدان داریم.

رسول کربکندی افزود: او بازیکن خوبی است و در پستی هم بازی می‌کند که بازیکن خوب زیادی در ایران نداریم با اینحال بوحمدان به دنبال تغیر باشگاه است. جلساتی را با او برگزار کردیم اما خودش تمایلی به ماندن ندارد. حدود یک ماه است با او در مذاکره هستیم اما هنوز موفق به جلب رضایتش برای ماندن نشده‌ایم.

وی با اشاره به جذب بازیکنان جدید اضافه کرد: جایگزین بازیکنانی را که از تیم جدا شدند جذب کردیم. بازیکنانی مانند شهاب گردان، میلادجهانی، محمد قریشی و علی دشتی را جذب کردیم. این‌ها بازیکنان خوبی هستند و در کنار ان‌ها هم جونان خوبی داریم که می‌توانند رشد کنند.

کربکندی گفت: اعتماد به جوانان همیشه کار خوبی است به خصوص الان که یک کادرفنی جوان هم داریم. با این حال همانطور که اشاره کردیم بیشترین نیاز ما در حال حاضر پست هافبک دفاعی است. اگر تکلیف این پست مشخص شود تقریبا لیست تیم ما تکمیل می‌شود.

او در خصوص کیفیت امسال ذوب‌آهن اظهار داشت: امسال استقلال و پرسپولیس با اینکه اوضاع خوبی ندارند اما به هرحال این دو تیم همیشه بزرگ هستند. تیم‌هایی مانند سپاهان، فولاد و تراکتور هم هزینه کردند و تیم خوبی بسته‌اند.

کربکندی خاطرنشان کرد: ولی به نظر من بقیه تیم‌ها جنب و جوش زیادی نداشتند و نمی‌توانند با این تیم‌ها رقابت کنند. با اینحال من به تیم خودمان امیدوار هستم. ما تلفیق خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه داریم که می‌توانند نتایج خوبی بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید