کربکندی: فوتبالیست‌ها بیشتر به فکر منافع خودشان هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول کربکندی مدیر سازمان فوتبال باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: متاسفانه فوتبالیست‌‌‌های ما بیشتر به منافع خودشان فکر می‌کنند و کمتر در مسایل اجتماعی مثل کرونا ورود می‌کنند.

رسول کربکندی افزود: اما در قشر هنرمندان چنین چیزی دیده نمی‌شود چرا که گاهی شاهدیم که هنرمندان حتی قید فعالیت حرفه ای خود را می‌زنند اما در حیطه مسئولیت‌‌‌های اجتماعی عملکرد مناسب تری دارند، به نظرم فوتبالیست‌ها باید در این راه متحدتر و بهتر عمل کنند.

کربکندی ادامه داد: در حال حاضر شاهدیم که در برخی باشگاه‌‌‌های انگلیس بازیکنان با یکدیگر جلسه گذاشته اند تا بخشی از دستمزد خود را کم کنند زیرا آنها می‌دانند که اگر باشگاه‌ها ورشکسته شوند و باشگاهی وجود نداشته باشد دیگر آنها نیز درآمدی نخواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه در کشورمان هم باید بازیکنان فوتبال به این طریق به باشگاه هایشان کمک کنند، تصریح کرد: امیدوارم که هیچ ورزشکار و هیچ انسانی به خاطر ویروس کرونا خسارت جانی نبیند ولی خود را در خسارت باشگاه‌ها سهیم کنند.

مدیر سازمان فوتبال باشگاه ذوب آهن اصفهان یادآورشد: ما می‌دانیم که ورزشکاران دوران فعالیت حرفه ای کوتاهی دارند و یک عمر باید با درآمد این دوره زندگی کنند اما در چنین مواقعی فوتبالیست‌ها نیز باید در این ضرر و زیان مالی سهیم شوند.

کربکندی خاطرنشان کرد: نباید این را هم فراموش کرد که با بازیکنان فوتبال درآمد بیشتری نسبت به هنرمندان دارند اما بدون تعارف باید بگویم که هنرمندان نسبت به مسئولیت‌‌‌های اجتماعی شان حساس تر هستند و بهتر از فوتبالیست‌ها عمل می‌کنند.

وی ابراز کرد: هنرمندان معمولا در این شرایط به مسئولیت‌‌‌های اجتماعی خود بسیار خوب عمل می‌کنند و خودشان را بهتر نشان می‌دهند اما ورزشکاران بخصوص فوتبالیست‌ها کمتر در این روزها به مسئولیت اجتماعی شان عمل کرده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید